Zastępstwa w dniu 2019.01.18 piątek
Joanna Cieplik
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 es(2) - Uczniowie przychodzą później    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 2p. J. Kendik-Gut  
       
Joanna Gwóźdź
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 Mt(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Mt(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 Mt(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 bso R. Ostrowski  
7 bso R. Ostrowski  
       
Jadwiga Kulig
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 At - Uczniowie przychodzą później    
2 1 a - Język polski, 23 R. Ostrowski PKM
       
Aleksandra Nowosielska
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 ASt(2) - Język angielski, 19 E. Panas KS i OPMZ
3 4 ASt(2) - Język angielski, 19 M. Nowak-Zwolińska złączenie grup
4 3 DSt(2) - Język angielski zawodowy, 19 B. Kantorska pr.PrTr zp
5 3 DSt(2) - Język angielski zawodowy, 19 M. Nowak-Zwolińska angielski, ZOL
7 4 ASt(2) - Złączenie grup   matematyka, 27, AG
8 2 es(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1p. M. Nowak-Zwolińska  
7 1p. M. Skrzyniarz  
       
Jacek Stelmaszczyk
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Mt(1) - Wychowanie fizyczne, wf1 J. Gwóźdź wf
4 2 Mt(1) - Wychowanie fizyczne, wf1 J. Gwóźdź wf
6 4 Ct(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 Mt(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Mt(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 prt D. Stankiewicz  
       
Jerzy Tracz
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 ce(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 2 ASt(1) - Złączenie grup   KS i OPMZ, 19, EP
3 3 ce(2) - Wychowanie fizyczne, wf2 B. Januszko p. sam., ZG
4 3 ce(2) - Wychowanie fizyczne, wf2 B. Januszko p. sam., ZG
5 2 ASt(1) - Wychowanie fizyczne, wf1 J. Gwóźdź złączenie grup
6 2 ASt(1) - Wychowanie fizyczne, wf1 J. Gwóźdź złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 bso T. Olbiński  
2 bso J. Gwóźdź  
       
Małgorzata Zakrzewska
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 ASt(1) - Zastępstwo   CZW
5 1 ACt(2) - Podstawy konstrukcji maszyn, 24 R. Ostrowski złączenie grup
6 1 ACt(2) - Podstawy konstrukcji maszyn, 24 R. Ostrowski złączenie grup
7 3 At - Zajęcia z wychowawcą, 24 M. Skrzyniarz niemiecki
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 2p. E. Panas  
6 2p. M. Skrzyniarz  
       
Antonina Zoworka-Suwała
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 ACt - Matematyka, 23 R. Ostrowski pkm
5 3 ce - Matematyka, 14 M. Pacion p. sam.
6 3 At - Matematyka, 27 A. Guzik matematyka
7 4 ASt(1) - Matematyka, 27 A. Guzik matematyka
8 4 ASt - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 ASt - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 fiz. A. Guzik  
5 fiz. A. Guzik  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN