banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1488
mod_vvisit_counterWczoraj8437
mod_vvisit_counterTydzień28457
mod_vvisit_counterZeszły tydzień36340
mod_vvisit_counterMiesiąc123996
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc189486
mod_vvisit_counterOd początku11574331

Aktualnie: gości 87 połączonych
Twój IP: 54.161.3.96
 , 
Dzisiaj: 24 Lis, 2017
Dobra passa wciąż trwa. V Regionalny konkurs z zakresu BHP oraz prawa pracy. PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 08:04

maciej sproch BHP   Dobra passa wciąż trwa.

    W finale piątej edycji konkursu z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy w ujęciu praktycznym zmierzyło się 9 uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych z całego regionu, którzy zajęcia warsztatowe odbywają w Centrach Kształcenia Praktycznego w Nysie, Grodkowie, Kędzierzynie-Koźlu oraz Opolu

   Reprezentanci wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych. Wcześniej wzięli udział w wykładach inspektorów OIP w Opolu na temat zagadnień BHP i prawa pracy.

   Wśród osób biorących udział w konkursie nie zabrakło również reprezentanta naszej szkoły Macieja Sprocha z klasy III C który w klasyfikacji generalnej zajął II miejsce podtrzymując tym samym tradycję w której reprezentanci naszej szkoły zajmują czołowe miejsca w tymże konkursie.

Poprawiony: wtorek, 07 czerwca 2016 10:37
Więcej…
 
Seweryn Niezwyciężony-Jabłoński! PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 02 czerwca 2016 10:59

Certyfikaty Seweryn Niezwyciężony-Jabłoński!

My name is Seweryn, Seweryn Jabłoński......Nie wstrząśnięty, ani też nie zmieszany:) Tak można przedstawiać reprezentanata Naszej Szkoły we wszelakiej maści konkursach dla młodzieży uzdolnionej muzycznie i wiadomo o kogo chodzi.

Gdziekolwiek się pojawia od razu wzbudza podziw i wygrywa:) Nie inaczej było podczas XI edycji Festiwalu Polskiej Piosenki "Mikrofon i Ty", którego celem jest, między innymi: popularyzacja i promocja polskiej piosenki ,rozbudzanie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie talentów estradowych.

 

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2016 08:16
Więcej…
 
Skokiem na podium PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 23 maja 2016 11:46

LA 2016Lekkoatletyka to jedna z najstarszych i najpopularniejszych dyscyplin, uważana jest i nazywana królową sportu. W skład dyscypliny wchodzą  grupy konkurencji - biegi płaskie (krótkie, średnie i długie), biegi przez płotki, biegi z przeszkodami, biegi sztafetowe, skoki, rzuty, chody i wieloboje. Wasi koledzy również uczestniczyli w takich zawodach - Indywidualnych Mistrzostwach Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportowy w Opolu.  Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła z bardzo dobrym nastawieniem i pełnym zaangażowaniem. Sportowa rywalizacja z najlepszymi zawodnikami Opola dała wiele satysfakcji startującym i kibicującym.  i Niezapomnianych emocji i wrażeń dostarczyli

Mateusz Latek zdobył  II miejsce w konkurencji: skok w dal z wynikiem 5,75 cm

Patryk Wieszołek uplasował się na III miejscu w konkurencji: pchnięcie kulą z wynikiem 12,20 cm

Poprawiony: poniedziałek, 23 maja 2016 13:58
Więcej…
 
Małymi kroczkami ku wielkiemu sukcesowi...... PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 06 maja 2016 13:57

Seweryn i sp    Kultura Na Murach czyli KNM, to zespół znany już społeczności szkolnej chociażby z występów podczas Dnia Otwartego Szkoły czy Zamknięcia Sezonu Jednośladów.
    Seweryn Jabłoński z kl.III D oraz Paweł Dołegowski z kl. IIIC tworzący zespół wystąpili w Filharmoni Opolskiej jako laureaci konkursu Opolskie Młode Talenty prezentując  swój autorski utwór pt.„Zabawne przedstawienie” w 2015 roku, a sam Seweryn Jabłoński zdobył I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbył się 12.11.2014 w Opolu.
    Dzięki hojności sponsorów, w tym nauczycieli ZSM, chłopakom udało się w ubiegłym roku nagrać swoja własną płytę, a teraz powracają z kolejnym sukcesem jakim jest nagranie swojego  pierwszego, profesjonalnego  teledysku z  gościnnym udziałem  artysty znanym jako  LewyDub do utworu "Fałsz kłamstwo pycha."

Poprawiony: piątek, 06 maja 2016 14:12
Więcej…
 
Ranking Perspektywy 2016r. v2 PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 04 maja 2016 12:52

Wojewódzkie podsumowanie

wyników XVIII edycji Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych

 „Perspektywy 2016”

podsumowanie Perspektyw 2016   Podsumowanie, tym razem wojewódzkie, tegorocznej XVIII edycji  rankingu szkół ponadgimnazjalnych ogłaszanego przez miesięcznik „Perspektywy”  odbyło się w dniu 25 kwietnia 2016r. w sali im. E. Osmańczyka Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Przybyłym na uroczystość delegacjom szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego, które w podsumowaniu tego rankingu za rok 2015 zdobyły tytuły złotych, srebrnych i brązowych szkół oraz tytuły szkół mistrzów w nauczanych zawodach, okolicznościowe patery wręczali: Michał Siek - Opolski Kurator Oświaty oraz Jerzy Laszkiewicz – doradca Wojewody Opolskiego. Naszą szkołę z uznanym dorobkiem edukacyjnym i odnoszącą sukcesy na miarę Złotej Szkoły, podczas uroczystości reprezentowali: Bogusław Januszko - dyrektor, Urszula Kowalczyk - wicedyrektor oraz Kamil Herrmann - uczeń klasy IV C technikum.


 Bogusław Januszko – dyrektor

Poprawiony: środa, 04 maja 2016 13:42
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 82