banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1471
mod_vvisit_counterWczoraj8437
mod_vvisit_counterTydzień28440
mod_vvisit_counterZeszły tydzień36340
mod_vvisit_counterMiesiąc123979
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc189486
mod_vvisit_counterOd początku11574314

Aktualnie: gości 70 połączonych
Twój IP: 54.161.3.96
 , 
Dzisiaj: 24 Lis, 2017
Organizacja roku szkolnego


Komunikat Dyrektora PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 11 października 2010 10:40
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu

Niniejszym informuję, że dzień 14 października 2010r. (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole oraz zajęć praktycznych odbywających się w Centrum Kształcenia Praktycznego.

Uczniowie odbywający zajęcia praktyczne w zakładach rzemieślniczych lub produkcyjnych w ramach umowy o pracę (uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej – pracownicy młodociani) udają się do zakładów pracy.

dyrektor ZSM Opole
mgr inż. Bogusław Januszko

Poprawiony: poniedziałek, 11 października 2010 12:19
 
Nowy rok szkolny 2010/2011 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
niedziela, 05 września 2010 22:15
Rozpoczęcie roku

1 września 2010r. o godzinie 9.00 w auli szkolnej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011.
Uroczystość prowadził dyrektor szkoły pan mgr inż. Bogusław Januszko.

Pan Dyrektor przywitał przedstawicieli firmy Vip Car z Opola, nauczycieli oraz uczniów - zwłaszcza  tych z klas pierwszych. Tradycją naszej szkoły jest to, że w czasie inauguracji roku szkolnego przedstawiciele zaprzyjaźnionej firmy VIP Car Opole wręczają nagrody dla najlepszych uczniów naszego zespołu szkół, i tak było tym razem.
 Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.
Wszystkim, zarówno nauczycielom, pracownikom administracji jak i uczniom życzymy
 Szczęśliwego Nowego Roku Szkolnego Smile
Poprawiony: niedziela, 05 września 2010 22:30
 
Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
wtorek, 22 czerwca 2010 18:08
zakończenie roku :)
25 czerwca 2010r. (piątek) o godz. 9.00 będzie miało miejsce
uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010
dla szkoły dziennej

koniec roku UTMD24 czerwca 2010r. (czwartek) o godz. 15.00  odbędzie się
  zakończenie roku szkolnego 2009/2010
  Uzupełniającego Technikum Mechanicznego
dla Dorosłych - szkoła wieczorowa

dyrektor ZSM Opole
Bogusław Januszko
Poprawiony: wtorek, 22 czerwca 2010 18:16
 
Kurs do eg. praktycznego PDF Drukuj Email
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
środa, 02 czerwca 2010 09:05

UWAGA!!! Kurs przygotowawczy do egzaminu praktycznego z zawodu technik mechanik:

  • 7 czerwca 2010 (poniedziałek), godz. 8:00,
  • 9 czerwca 2010 (środa), godz. 8:00,
  • 10 czerwca 2010 (czwartek), godz. 8:00.

nauczyciel E.Pieszka
Poprawiony: środa, 02 czerwca 2010 09:06
 
Przed eg. zawodowym PDF Drukuj Email
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
czwartek, 27 maja 2010 14:08

Uwaga absolwenci przygotowujący się do egzaminu z przygotowania praktycznego w zawodzie technik mechatronik

Zapraszamy na zajęcia przygotowawcze według następującego grafiku:

9 czerwca środa godzina 8.00

  1. Śnieżek Piotr
  2. Urbaniak Tomasz
  3. Weber Rafał
  4. Wocławski Marek
  5. Żymańczyk Paweł
9 czerwca środa godzina 12.00
  1. Kiełbasa Sebastian
  2. Klotka Rafał
  3. Mangold Andrzej
  4. Mateja Artur
  5. Moczko Mateusz
  6. Morawski Wojciech
  7. Przywara Michał
  8. Rupnicki Piotr
  9. Skóra Łukasz
  10. Skrzypczyk Adam
11 czerwca – piątek –  godzina 12.00
  1. Ledwoch Dawid
  2. Maćków Maciek
  3. Matuszek Mateusz
  4. Moczko Adrian
  5. Pampuch Mateusz
  6. Polaczek Krzysztof
  7. Walgórski Piotr
9 czerwca środa godzina 9.45
  1. Baldy Arnold
  2. Bieniek Damian
  3. Blauth Łukasz
  4. Cierpisz Bartosz
  5. Dobosz Patryk
  6. Dzienniak Patryk
  7. Jaguś Marceli
  8. Jainta Krzysztof
  9. Janysek Denis
  10. Jaworski Robert
11 czerwca – piątek – godzina 10.30
  1. Blania Łukasz
  2. Bomba Krzysztof
  3. Dudek Adrian
  4. Fitowski Piotr
  5. Gabor Rafał
  6. Golomb Beniamin
  7. Jeziorowski Piotr
  8. Jonderko Andrzej
  9. Kokott Beniamin
  10. Korol Andrzej

Agata Hetmańska
Poprawiony: wtorek, 01 czerwca 2010 13:00
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 9