banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4862
mod_vvisit_counterWczoraj12278
mod_vvisit_counterTydzień30326
mod_vvisit_counterZeszły tydzień107615
mod_vvisit_counterMiesiąc310082
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc304944
mod_vvisit_counterOd początku26538336

Aktualnie: gości 108, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 35.172.217.174
 , 
Dzisiaj: 19 Paź, 2021
perspektywy
Opolskie Ogrody Talentów PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 30 czerwca 2014 07:48

talent gogolok Dnia 23 czerwca na Placu Wolności w Opolu odbyła się  Gala „Opolskich Ogrodów Talentów”. Laureaci otrzymali okolicznościowe dyplomy za udział w konkursach. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń klasy III DS – Aleksander Gogolok, który w eliminacjach rejonowych 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zdobył wyróżnienie i dostał się do etapu wojewódzkiego. Podczas Gali Olek otrzymał podpisany przez Naczelnika Wydziału Oświaty UM Opola dyplom laureata „Opolskich Ogrodów Talentów”. Serdecznie gratulujemy!

Opiekun – Jadwiga Kulig

Poprawiony: poniedziałek, 30 czerwca 2014 07:53
 
Mechaniczniak ponownie w czołówce kraju PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez zawojan   
piątek, 07 lutego 2014 09:56

perspektywyOpolski Mechaniczniak po raz piąty w gronie najlepszych polskich techników!

W związku z XVI edycją Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych ogłaszanego przez miesięcznik edukacyjny „Perspektywy" zostaliśmy zaproszeni na uroczyste podsumowanie wyników tegoż rankingu za rok 2013 w województwie opolskim, w którym udział wzięli przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, kościelnych i oświatowych. Oficjalne wystąpienia podczas uroczystości wygłosili: Wicewojewoda Opolski – Antoni Jastrzembski oraz Opolski Kurator Oświaty - Halina Bilik.

Zdobycie miejsca w czołówce rankingu jest dla naszego technikum zasłużonym powodem do dumy i twierdzenia, że stanowimy jako szkoła techniczną elitę kraju i województwa. Warto się tym tytułem pochwalić tym bardziej, że w roku 2014 przysługuje naszemu technikum Znak Jakości potwierdzający sukces w Rankingu i tytuł „Srebrnej Szkoły 2014" za zajęcie 121 miejsca w kraju w Rankingu Techników i 27 miejsca w kraju w Rankingu Egzaminów Zawodowych. Tym samym zostaliśmy sklasyfikowani na 5 miejscu w Rankingu Wojewódzkim Techników co z kolei daje nam 1 miejsce wśród szkół mechanicznych województwa opolskiego.

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 15:53
Więcej…
 
Mechaniczniak ponownie „(Naj)Bliżej Świata" PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez zawojan   
środa, 22 stycznia 2014 16:10

wppWieczorem 16 stycznia 2014r. w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu podczas wernisażu pierwszej tegorocznej wystawy pt. Niezgodnie z instrukcją,, zostały wręczone dyplomy i nagrody szkołom w ramach corocznego konkursu „Bliżej świata" promującego największą na świecie wystawę najlepszych fotografii prasowych World Press Foto 2013.

Mechaniczniak po raz kolejny zajął 1 miejsce!!!

Dowodzi to faktu, że zainteresowania techniczne uczniów naszej szkoły nie są jedynymi, a rozległą wiedzę mechaniczną uzupełniają tematyką humanistyczną oraz kontaktem z kulturą.

Poprawiony: czwartek, 23 stycznia 2014 11:00
Więcej…
 
Medal Zasługi dla Bogusława Januszko PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez m@rek   
wtorek, 15 października 2013 00:00
medal
 

Medal Komisji Edukacji Narodowej

dla Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu

Bogusława Januszko

za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania

  legitymacja

W dniu 14 października 2013 r. w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród licznie zgromadzonych gości obecni byli: prof. Piotr Wach – Senator RP, Ryszard Wilczyński – Wojewoda Opolski, Barbara Kamińska – Członek Zarządu Województwa Opolskiego, Waldemar Zadka – Dyrektor Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ks. Marcin Wilczek – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Opolu, Wanda Sobiborowicz – Prezes Zarządu Okręgu Opolskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Piotr Pakosz – Przewodniczący Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność" Śląska. W uroczystości uczestniczyli również członkowie Społecznej Rady Konsultacyjno-Programowej przy Opolskim Kuratorze Oświaty, przedstawiciele władz samorządowych i organów prowadzących, a zgromadzonych gości powitała Halina Bilik - Opolski Kurator Oświaty.

Poprawiony: wtorek, 29 października 2013 10:08
Więcej…
 
Wojewódzkie wyróżnienie BRD dla Mechaniczniaka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez m@rek   
niedziela, 13 października 2013 00:00

Wyróżnienie BRD dla Mechaniczniaka_2 W dniu12 października 2013r odbyły się uroczystości z okazji 15. lecia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu. Na Dzień Otwarty pod hasłem „Bezpieczny kierowca, bezpieczny pieszy - razem bezpieczniej” połączony z konferencją poświęconą działalności Ośrodka zostaliśmy zaproszeni przez dyrektora Edwarda Kindera do siedziby Ośrodka w Opolu przy ulicy Oleskiej 127.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 8