banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4949
mod_vvisit_counterWczoraj5614
mod_vvisit_counterTydzień15774
mod_vvisit_counterZeszły tydzień35313
mod_vvisit_counterMiesiąc114431
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc197439
mod_vvisit_counterOd początku10478790

Aktualnie: gości 96, 
wizytacje 9 połączonych
Twój IP: 54.161.96.152
 , 
Dzisiaj: 23 Maj, 2017
Sukces w finale III regionalnego konkursu BHP PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez zawojan   
wtorek, 10 czerwca 2014 14:48

bhpW dniu 11.04.2014r. odbył się finał III regionalnego konkursu „Wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy w ujęciu praktycznym”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Opolu przy współudziale Okręgowego Inspektoratu pracy w Opolu i Opolskiej Izby Gospodarczej.

Do finału przystąpiło 23 uczniów z ZSR CKP Grodków, CKPiU Kędzierzyn – Koźle, CKZiU Nysa, CKP Opole. Zmagania konkursowe przebiegały na bardzo wyrównanym poziomie. Ostatecznie zwyciężył Marek SzymaniecCKP Opole (szkoła macierzysta ZSM Opole),

Poprawiony: wtorek, 10 czerwca 2014 14:56
Więcej…
 
Warsztaty pierwszej pomocy PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 05 czerwca 2014 14:38

W dniu 3 czerwca br. na terenie Miejskiego Stadionu im. Opolskich Olimpijczyków odbyła się IV edycja warsztatów ratowniczych. Organizatorem imprezy była Komenda Miejska Straży Pożarnej w Opolu oraz Urząd Miasta Opola. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Michael Niemietz, Marek Joniec, Krzysztof Marczewski oraz Rafał Błaszczuk z klasy Ia PZSZ. Tematyka warsztatów obejmowała udzielanie pierwszej pomocy w różnych zdarzeniach np. podczas wypadku drogowego, ratowania topielca, wypadku w górach. W trakcie warsztatów odbyły się również konkurencje przy wykorzystaniu ściany wspinaczkowej oraz tarcz nalewowych i hydronetki. Warsztaty miały na celu przede wszystkim oswojenie młodzieży z udzielaniem pierwszej pomocy. Miały charakter szkoleniowy, bez rywalizacji, nie liczono w nim punktów.

Po warsztatach uczniowie mogli sprawdzić się w jednej z konkurencji pożarniczego toru przeszkód

Maria Skowrońska

 
Misje pokojowe żołnierzy RP - konkurs PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 05 czerwca 2014 13:17

Misje Pokojowe Po raz kolejny uczniowie ZSM w Opolu wzięli udział w konkursie tematycznym „Misje pokojowe żołnierzy RP”. Konkurs odbył się 27 kwietnia br. na terenie II Brygady Logistycznej w Opolu. Organizowany był z okazji „Dnia Weterena” dla szkół ponadgimnazjalnych. Zespół ZSM w składzie : Kamil Gałan – kl. I e PZSZ, Mirosław Kwiatkowski – kl. I e PZSZ ,Bartłomiej Barth – kl. I a PZSZ, odpowiadał na pytania testowe związane z wiedzą o ONZ oraz o wypełnianiu misji pokojowych przez polskich żołnierzy i personel cywilny w latach 1953 – 2013r. Jury oceniło pracę. Nasz uczeń Kamil Gałan z I e PZSZ otrzymał dyplom wyróżniający. Poziom pytań był zróżnicowany, ciekawy choć trudny, gdyż tematyka konkursu nie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani wojskową grochówką.

Maria Skowrońska

Poprawiony: czwartek, 05 czerwca 2014 14:08
 
Sukces na XL Olimpiadzie Wiedzy Technicznej PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez zawojan   
wtorek, 03 czerwca 2014 10:46

rafalW dniu 16 stycznia 2014r. w Naczelnej Organizacji Technicznej w Opolu odbyły się zawody II stopnia XL Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Naszą szkołę reprezentował Rafał Joniec uczeń klasy II DM. Rafał zajął w okręgu opolskim I miejsce w grupie elektryczno-elektronicznej. Poradził sobie znakomicie z rywalami całego województwa, a nie było łatwo.

Gratulujemy pierwszego miejsca i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Ławrowska

Poprawiony: wtorek, 03 czerwca 2014 10:51
 
59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 12:13

k recytacorski W sobotę 12 kwietnia w filii Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu odbyły się rejonowe eliminacje 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Mikianiec i Aleksander Gogolok z klasy III DSt. Uczniowie poradzili sobie znakomicie.  Możemy być z nich dumni. Podczas eliminacji była ostra rywalizacja. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Aleksander Gogolok został wyróżniony przez jury i tym samym zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przeglądzie na etapie wojewódzkim.

Jadwiga Kulig

Poprawiony: poniedziałek, 14 kwietnia 2014 12:21
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 30