Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4360
mod_vvisit_counterWczoraj6608
mod_vvisit_counterTydzień4360
mod_vvisit_counterZeszły tydzień51575
mod_vvisit_counterMiesiąc132248
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc200459
mod_vvisit_counterOd początku14758953

Aktualnie: gości 76, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.227.76.35
 , 
Dzisiaj: 19 Maj, 2019
VII Gala Żużla na Lodzie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
środa, 05 stycznia 2011 23:32

8 stycznia 2011 roku o godzinie 18.00 na opolskim "Toropolu" odbędzie się VII Gala Żużla na Lodzie. Corocznie dochód z gali przeznaczany jest na rehabilitację i leczenie chorych dzieci.

Mecz_zuzlowy_na_lodzie Mecz_pilki_crossowej Głównym spektaklem imprezy będzie trójmecz żużlowy na lodzie. Wcześniej odbędzie się miniturniej na motocyklach crossowych, w którym wystąpi m.in. ubiegłoroczny absolwent ZSM Jakub Strzelczyk – mistrz Polski 2010 w klasie junior. Obejrzymy również pokaz widowiskowej jazdy na czterokołowcach. Swoim samochodem rajdowym na lód wyjedzie Paweł Dytko, a na gokartach młodzi opolscy kierowcy z sekcji kartingowej HAWI Racing Team.

  Cross_na_lodzie Oprócz podziwiania wymienionych sportowców w akcji organizatorzy przygotowali dla publiczności jeszcze inne atrakcje – m.in. pokaz modeli zdalnie sterowanych, czy rozlosowanie plastronów z autografami żużlowców wśród posiadaczy zakupionych biletów i inne upominki.

Rajd_na_lodzie Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do wcześniejszego zaopatrywania się w bilety, ponieważ w dniu imprezy może ich już zabraknąć. Zakupione bilety na VII Opolską Galę Żużla na Lodzie są bezpłatną wejściówką na mecz I ligi hokeja na lodzie ORLIK Opole – UKS SIELEC Sosnowiec (Sobota, 15.01.2011r., sztuczne lodowisko TOROPOL w Opolu, godz. 18:30).

więcej: http://www.studiujwopolu.pl


Czesław Cebulla

Poprawiony: czwartek, 06 stycznia 2011 00:12