Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3423
mod_vvisit_counterWczoraj7922
mod_vvisit_counterTydzień27763
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc91327
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13973001

Aktualnie: gości 179, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 34.234.76.59
 , 
Dzisiaj: 16 Sty, 2019
VII Gala Żużla na Lodzie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
środa, 05 stycznia 2011 23:32

8 stycznia 2011 roku o godzinie 18.00 na opolskim "Toropolu" odbędzie się VII Gala Żużla na Lodzie. Corocznie dochód z gali przeznaczany jest na rehabilitację i leczenie chorych dzieci.

Mecz_zuzlowy_na_lodzie Mecz_pilki_crossowej Głównym spektaklem imprezy będzie trójmecz żużlowy na lodzie. Wcześniej odbędzie się miniturniej na motocyklach crossowych, w którym wystąpi m.in. ubiegłoroczny absolwent ZSM Jakub Strzelczyk – mistrz Polski 2010 w klasie junior. Obejrzymy również pokaz widowiskowej jazdy na czterokołowcach. Swoim samochodem rajdowym na lód wyjedzie Paweł Dytko, a na gokartach młodzi opolscy kierowcy z sekcji kartingowej HAWI Racing Team.

  Cross_na_lodzie Oprócz podziwiania wymienionych sportowców w akcji organizatorzy przygotowali dla publiczności jeszcze inne atrakcje – m.in. pokaz modeli zdalnie sterowanych, czy rozlosowanie plastronów z autografami żużlowców wśród posiadaczy zakupionych biletów i inne upominki.

Rajd_na_lodzie Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do wcześniejszego zaopatrywania się w bilety, ponieważ w dniu imprezy może ich już zabraknąć. Zakupione bilety na VII Opolską Galę Żużla na Lodzie są bezpłatną wejściówką na mecz I ligi hokeja na lodzie ORLIK Opole – UKS SIELEC Sosnowiec (Sobota, 15.01.2011r., sztuczne lodowisko TOROPOL w Opolu, godz. 18:30).

więcej: http://www.studiujwopolu.pl


Czesław Cebulla

Poprawiony: czwartek, 06 stycznia 2011 00:12