banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8383
mod_vvisit_counterWczoraj4942
mod_vvisit_counterTydzień35995
mod_vvisit_counterZeszły tydzień37967
mod_vvisit_counterMiesiąc95194
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc189486
mod_vvisit_counterOd początku11545529

Aktualnie: gości 94 połączonych
Twój IP: 54.198.134.32
 , 
Dzisiaj: 18 Lis, 2017
Kartingowa ściganka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   

Wyniki rywalizacji uczniów ZSM na torze kartingowym w Opolu

Wyniki po:
04 listopada 2010r. - duża pętla (550 m):
  1. Marcin SZAFRAN 3C - 40.79
  2. Michał KONDRATOWICZ 4ABD - 40.89
  3. Damian KIERSKI 2M - 41.01
  4. Mirosław KICZMACH 2D - 41.13
  5. Szczepan IWANICKI 3E - 41.27
  6. Michał GNIEŹDZIUCH 3E - 41.37
  7. Piotr STALMACH 2AC - 41.63
  8. Mateusz KUKUROWSKI 3E - 41.71
  9. Kamil OPLER 3C - 41.72
  10. Kamil DOBOSZ 2ce - 41.92
  11. Przemysław HAŁAJKO 2D - 42.06
  12. Marcin MEDELNIK 3TC - 42.47
  13. Maciej FARON 2bms - 42.56
  14. Damian TYSZKA 2M - 42.90
  15. Artur DZIUBIŃSKI 1AD - 43.19
  16. Kamil GAJEWSKI 2D - 43.44
  17. Paweł ZMUDA 1AD - 43.68
  18. Wojciech MALINOWSKI 2D - 43.79
  19. Mateusz SZPYTKOWSKI 4ABD - 44.40
  20. Szymon WITT 1AD - 44.90
  21. Adrian PACIOREK 1AD - 44.95
  22. Łukasz KARDASZ 1AD - 45.87
  23. Marcin PAMPUCH 1AD - 46.36
  24. Tomasz BALDY 1AD - 47.48

23 grudnia 2010 roku - mała pętla (250 m):

1 Mirosław KICZMACH 2 D 19.86
2 Marcin SZAFRAN 3 C 20.07
3 Szczepan IWANICKI 3 E 20.11
4 Michał KONDRATOWICZ 4 ABD 20.16
5 Damian KIERSKI 2 M 20.18
5 Artur DZIUBIŃSKI 1 AD 20.18
7 Michał GNIEŹDZIUCH 3 E 20.33
8 Kamil DOBOSZ 2 ce 20.35
9 Przemysław HAŁAJKO 2 D 20.42
10 Maciej FARON 2 bms 20.44
11 Mateusz KUKUROWSKI 3 E 20.51
12 Piotr STALMACH 2 AC 20.61
13 Mateusz SZPYTKOWSKI 4 ABD 20.64
14 Kamil OPLER 3 C 20.88
15 Adrian PACIOREK 1 AD 20.94
16 Paweł ZMUDA 1 AD 21.11
17 Łukasz KARDASZ 1 AD 21.19
18 Szymon WITT 1 AD 21.25
19 Damian TYSZKA 2 M 21.33
20 Kamil GAJEWSKI 2 D 21.40
21 Wojciech MALINOWSKI 2 D 21.58
22 Adam SZCZĘSNY 2 D 22.86
23 Marcin PAMPUCH 1AD 23,76

    Czesław Cebulla
    1. Marcin SZAFRAN 3 C 20.23
    3 2. Mirosław KICZMACH 2 D 20.29
    4 3. Szczepan IWANICKI 3 E 20.30
    5 4. Michał KONDRATOWICZ 4 ABD 20.36
    6 5. Przemysław HAŁAJKO 2 D 20.42
    7 6. Michał GNIEŹDZIUCH 3 E 20.76
    8 7. Mateusz KUKUROWSKI 3 E 20.79
    9 8. Kamil OPLER 3 C 20.88
    10 9. Kamil DOBOSZ 2 ce 21.07
    11 10. Kamil GAJEWSKI 2 D 21.40
    12 11. Damian TYSZKA 2 M 22.40
    13 12. Wojciech MALINOWSKI 2 D 22.48
    14 13. Adam SZCZĘSNY 2 D 22.86
    15 14. Marcin PAMPUCH 1 AD 23.76
    16 15. Adrian PACIOREK 1 AD 24.45
    17



Poprawiony: poniedziałek, 03 stycznia 2011 10:27