banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1502
mod_vvisit_counterWczoraj10104
mod_vvisit_counterTydzień76149
mod_vvisit_counterZeszły tydzień61206
mod_vvisit_counterMiesiąc177805
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc362595
mod_vvisit_counterOd początku16103059

Aktualnie: gości 87 połączonych
Twój IP: 3.227.249.234
 , 
Dzisiaj: 19 Paź, 2019
perspektywy
Uwaga!!! KONKURS PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 25 stycznia 2010 13:54

opolskie1_log

 


opolskie2ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam do zachęcenia uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału
w konkursie turystycznym pod tytułem: "Opolskie- region, w którym mieszkam- pomysł na biznes turystyczny"- zorganizowanym przez Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, oraz współorganizowanym przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Konkurs promujący turystykę Województwa Opolskiego skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu zaktywizowanie młodych mieszkańców naszego regionu do promocji swojej okolicy oraz zerwanie ze stereotypem "tu nic się nie dzieje¬wyjeżdżam". Chcielibyśmy, aby konkurs zaowocował wypromowaniem wśród młodych ludzi spojrzenia na region jako miejsca, z którym warto łączyć swoją przyszłość, regionu atrakcyjnego pod względem turystyki oraz rozwijającej się infrastruktury. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania własnych pomysłów na atrakcje turystyczne regionu, oraz nowe formy działań, czy zagospodarowania przestrzeni promujących nasze województwo i spędzanie wolnego czasu w najbliższej okolicy.
Konkurs jest adresowany do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych Województwa Opolskiego, których zadaniem będzie przedstawienie (w formie prezentacji multimedialnej) regionu opolskiego pod względem atrakcyjności turystycznej.
W załączniku przesłany został regulamin konkursu oraz plakat informacyjny dla uczniów.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 077/4019413 lub na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub na stronie www.wsb.opole.pl

Z poważaniem
Wicekanclerz

Radosław Rybczyński


Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu
ul. Kośnego 72
45-372 Opole
tel. 077 /4019400

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 stycznia 2010 15:30