Konkurs wiedzy o Chinach PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 09 listopada 2009 16:03

Instytut Konfucjusza przy Politechnice Opolskiej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego do udziału w Konkursie wiedzy o Chinach. Konkurs odbędzie się w siedzibie Instytutu Konfucjusza w Opolu (ul. Prószkowska 76, budynek nr 5) w dniu 6 grudnia 2009 r., o godz. 10:00.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Instytutu - tel.: 077 4748294 lub pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin konkursu: www.instytutkonfucjusza.po.opole.pl

Plakat konkursu

Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w konkursie,

łączę wyrazy szacunku

Dyrektor Instytutu Konfucjusza

dr Maria Kania

Poprawiony: wtorek, 10 listopada 2009 15:43