banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1387
mod_vvisit_counterWczoraj10104
mod_vvisit_counterTydzień76034
mod_vvisit_counterZeszły tydzień61206
mod_vvisit_counterMiesiąc177690
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc362595
mod_vvisit_counterOd początku16102944

Aktualnie: gości 101 połączonych
Twój IP: 3.227.249.234
 , 
Dzisiaj: 19 Paź, 2019
perspektywy
Kamil Opler - traker PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
niedziela, 25 października 2009 21:53

nikonW dniach 6-7 czerwca 2009r. odbyło się Trakerskie Spotkanie w Krakowie, na które przybyło około 200 samochodów ciężarowych. Organizatorzy oprócz dobrej muzyki country i wielu różnorodnych stoisk zapewnili także atrakcje i konkursy dla doświadczonych kierowców wielkich aut czyli "Starych Wilków", troszkę młodszych stażem "Młodych Wilków" i tych młodszych wiekiem miłośników ciężarówek, którzy jeszcze nie posiadają prawa jazdy.

Jednym z takich sprawdzianów dla przyszłych kierowców był konkurs "Super Młodych Wilków", w którym uczestnicy zasiadali za kierownicą czterdziestotonowego MAN-a TGX z naczepą skrzyniową i pokonywali tor przeszkód z jak największą precyzją i w jak najkrótszym czasie. Konkurs był naprawdę trudny biorąc pod uwagę to, że większość chłopaków pierwszy raz siedziała za kierownicą takiego olbrzyma.

super_traker_4 Kamil Opler z 3C super_traker_5_20091025_1260090195 zdobycz Kamila super_traker_6 K.Opler - Super Młody Wilk

Zadania "Super Młodych Wilków" to:

  • jazda po łuku drogi, tak aby nie strącić naczepą pachołków
  • trącenie piłeczki tenisowej umieszczonej na drążku przednim, prawym rogiem naczepy
  • przejechanie przez najazdy na przemian przednimi kołami ciągnika
  • ustawienie z odległości 50 metrów poprzeczki na wysokości jak najbliżej 4 metrów (nie można poniżej)
  • najechanie przednimi kołami ciągnika na wierzchołek najazdu, zatrzymanie się i zjazd tyłem
  • cofanie do garażu (wjazdem na wprost) jak najbliżej tylnej ściany
  • jazda po łuku
  • cofanie do garażu (wjazd z boku)
  • sprint do mety
Jednym z dwunastu uczestników konkursu "Super Młode Wilki" był Kamil Opler, uczeń klasy IIC Technikum (wych. I.Białek), który zajął zaszczytne III miejsce. Jego pasją są ogromne ciężarówki, interesuje się nimi od najmłodszych lat i dlatego nie mógł się oprzeć pokusie wzięcia udziału w wymarzonym konkursie, gdzie sprawdził swoje umiejętności. GRATULUJEMY!!! i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Opler
Poprawiony: piątek, 30 października 2009 12:15