banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2661
mod_vvisit_counterWczoraj3389
mod_vvisit_counterTydzień38647
mod_vvisit_counterZeszły tydzień28152
mod_vvisit_counterMiesiąc127137
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc210677
mod_vvisit_counterOd początku12721604

Aktualnie: gości 79, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.198.119.26
 , 
Dzisiaj: 26 Maj, 2018
perspektywy
Motorowa pasja Roberta PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 13 grudnia 2010 19:06

Automobilkub Opolski obchodzi w tym roku 40-lecie działalności.
Z tej okazji uhonorowano najbardziej zasłużonych członków klubowymi odznakami.

Robert_Cieslik_brazowa_odznaka_automobilklubu_opole Robert Cieślik W tym gronie znalazł się również nasz uczeń Robert Cieślik (kl. 4ABD technikum) odznaczony Brązową Odznaką Automobilkubu Opolskiego. Robert po rozpoczęciu nauki w Zespole Szkół Mechanicznych z wielkim zapałem zaangażował się w działalność szkolnego koła sportów motorowych. Dzięki naszej stałej wspólpracyAutomobilklubem Opolskim, uczestniczył w cyklicznych szkoleniach oraz zdobywał praktyczne umiejętności w zakresie organizacji i sędziowania imprez sportowo-motorowych.

Niezależnie od rangi imprezy (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski - Wyścig na Górze św. Anny, Rajdowy Puchar Polski - Rajd Festiwalowy, Cykliczne Konkursowe Jazdy Samochodem - Kierowca Roku Opolszczyzny) Robert był zawsze gotów poświęcić swój wolny czas dla motorowej pasji. W roku 2009 zdał egzamin na licencję sędziego sportowego w dyscyplinach samochodowych, dzięki której może pełnić oficjalne funkcje w imprezach samochodowych organizowanych pod nadzorem Polskiego Związku Motorowego (PZM) i Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA).


Czesław Cebulla

Poprawiony: wtorek, 14 grudnia 2010 13:22