banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8383
mod_vvisit_counterWczoraj17491
mod_vvisit_counterTydzień8383
mod_vvisit_counterZeszły tydzień95014
mod_vvisit_counterMiesiąc309790
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc497401
mod_vvisit_counterOd początku17917350

Aktualnie: gości 98, 
wizytacje 16 połączonych
Twój IP: 3.234.245.125
 , 
Dzisiaj: 23 Lut, 2020
perspektywy
Najlepsi sportowcy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Media o nas
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 30 kwietnia 2009 12:02
Image

Konrad Baran wygrał już trzeci raz z rzędu plebiscyt na najlepszego sportowca roku Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu. Zawodnik Azymka Zdzieszowice specjalizuje się w jeździe rowerowej na orientację i jest powoływany do kadry Polski w tej dyscyplinie.

Image
Konrad Baran odbiera nagrodę z rąk Jerzego Szczakiela.

 Na podium obok Barana stanęli: Jakub Strzelczyk motocrossowiec z Hawi Racing Team oraz Jakub Ostrowski - dżudoka opolskiej Gwardii. - Celem nadrzędnym plebiscytu jest promocja uczniów, którzy uprawiają sport. Pokazujemy, że można jednocześnie uczyć się i trenować - wyjaśnia pomysłodawca konkursu Jerzy Tracz. Gościem honorowym wtorkowej gali był m.in. jedyny Polski mistrz świata na żużlu Jerzy Szczakiel. Co ciekawe, plebiscyt odbył się po raz piąty, a zwycięzcą pierwszej edycji został Adam Malcher, bramkarz reprezentacji Polski szczypiornistów.


Żródło: Gazeta Wyborcza
Poprawiony: czwartek, 30 kwietnia 2009 12:04