banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12546
mod_vvisit_counterWczoraj9148
mod_vvisit_counterTydzień49261
mod_vvisit_counterZeszły tydzień94672
mod_vvisit_counterMiesiąc57703
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc470362
mod_vvisit_counterOd początku31861120

Aktualnie: gości 73, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 3.238.98.39
 , 
Dzisiaj: 06 Paź, 2022
perspektywy
Samochodziarze na wycieczce branżowej w Niemczech PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 20 września 2022 15:31

Samochodziarze na wycieczce branżowej w Niemczech

wyjazd studyjny 2022W dniach 14.09-17.09 nasi uczniowie Tomasz Bujalla, Łukasz Nowak, Patryk Palt, Krzysztof Wieczorek i Piotr Wieczorek (klasa 4Dg) udali się na wyjazd za granice w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy - 2". Wyjazd miał na celu podniesienie wiedzy w zakresie nowych technologii w branży motoryzacyjnej i mechatronicznej, poprzez udział w targach "Automechanika Frankfurt".

"Pierwszego dnia uczestniczyliśmy w spotkaniu integracyjno-informacyjnym w siedzibie AGSA w Magdeburgu - instytucji zajmującej się współpracą polsko-niemiecką i międzynarodową. Poznaliśmy zasady współpracy biznesowo-gospodarczej i strukturę szkolnictwa zawodowego w Niemczech. Po spotkaniu zwiedzaliśmy Magdeburg oraz jego okolice. Następnego dnia udaliśmy się z wizytą do Miasta Samochodów "Autostadt" w Wolfsburgu gdzie mogliśmy zobaczyć historię motoryzacji, nowoczesne supersamochody i pojeździć na profesjonalnych symulatorach wyścigowych. Ostatniego dnia mieliśmy okazję obejrzeć na targach w Frankfurcie nad Menem nowinki technologiczne oraz pojazdy wyścigowe".

Patryk Palt - 3Dg

Poprawiony: wtorek, 20 września 2022 15:42