banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12551
mod_vvisit_counterWczoraj9148
mod_vvisit_counterTydzień49266
mod_vvisit_counterZeszły tydzień94672
mod_vvisit_counterMiesiąc57708
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc470362
mod_vvisit_counterOd początku31861125

Aktualnie: gości 67, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 3.238.98.39
 , 
Dzisiaj: 06 Paź, 2022
perspektywy
XI Mistrzostwa Mechaników PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 24 marca 2022 17:44

Eliminacje do Finału Ogólnopolskich Mistrzostwa Młodych Mechaników

XI Mistrzostwa Mechanikow 2022Nie zwlekaj i zgłoś swój udział w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Zostało jeden dzień – eliminacje odbędą się 25 marca 2022 r.

To już ostatnie chwile na zgłoszenie udziału w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, nie powinien zwlekać, bo eliminacje online odbędą się już w piątek 25 marca 2022 r. w godz. 12:00-13:30. Naprawdę warto, bo tegoroczne Mistrzostwa będą obfitować w wyjątkową liczbę nowości i atrakcji. Transmisja rozpocznie się już od godziny 11:00.

„Zainteresowanie Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników przeszło w tym roku nasze najśmielsze oczekiwania. Już teraz widzimy, że w eliminacjach weźmie udział rekordowa liczba uczestników. Serdecznie zapraszamy do rejestracji tych, którzy jeszcze tego nie zrobili" – zachęca Adrian Dekowski, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Nowa kategoria

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to nowa kategoria, która zwiększa szansę na zdobycie kolejnych umiejętności i zwycięstwo. W tym roku do tych już znanych z poprzednich edycji dołącza kategoria: Młody Mechanik Motocyklowy. Ambasadorem kategorii Młody Mechanik Motocyklowy jest Bartosz Zmarzlik, polski żużlowiec, dwukrotny indywidualny mistrz świata i jednocześnie ambasador marki PLATINUM ORLEN OIL.

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą więc walczyć o podium w sześciu kategoriach:

•             Młody Mechanik
•             Mechanik Zawodowy
•             Elektromobilni
•             Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
•             Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
•             Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawia się w 2022 r. po raz pierwszy

Akcje specjalne

Tegoroczna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników to także nowi partnerzy i nowe akcje specjalne, które pomogą uczestnikom dostać się do finałów. Ale nie będzie łatwo – każdy, kto chce uzyskać tzw. „zieloną kartę" i wejść do finałów bez względu na wynik eliminacji, musi zacząć od pogłębienia wiedzy i sprawdzenia jej w formie testów dzięki materiałom udostępnionym przez partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w Akademii Młodego Mechanika. A wybór Akcji Specjalnych jest bardzo bogaty:

•             „PLATINUM CARD" od marki PLATINUM ORLEN OIL
•             „Akcja Filtracja" od marki FILTRON
•             „Moje NEO Tools" od Grupy Topex
•             „Naładuj się Wiedzą" od marki VARTA
•             „Zielona Karta John Deere" od John Deere Polska
•             „BEZ NAPINKI Z BRIGGS&STRATTON" od firmy Chabin – dystrybutora Briggs&Stratton
•             „Profilaktyka z TEC 2000" od firmy TEC 2000

Każdy, kto weźmie udział w jednej z Akcji Specjalnej, otrzyma bilet wstępu na Targi Techniki Motoryzacyjnej i będzie mógł spotkać się z organizatorami i uczestnikami w strefie Mistrzostw Mechaników


Czesław Cebulla - nauczyciel przedmiotów zawodowych

Poprawiony: czwartek, 24 marca 2022 17:52