banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5962
mod_vvisit_counterWczoraj11685
mod_vvisit_counterTydzień57487
mod_vvisit_counterZeszły tydzień136632
mod_vvisit_counterMiesiąc17647
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc501301
mod_vvisit_counterOd początku18529160

Aktualnie: gości 135, 
wizytacje 21 połączonych
Twój IP: 3.223.3.101
 , 
Dzisiaj: 02 Kwi, 2020
perspektywy
Studniówka w tech. wiecz. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Media o nas
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 12 stycznia 2009 17:25
Polonez, czerwone podwiązki i tańce do rana. Ruszyły studniówki
logo NTO- To proste - raz, dwa, trzy i przysiad - dodawali sobie otuchy uczniowie opolskiego wieczorowego technikum mechanicznego na chwilę przed rozpoczęciem tradycyjnego poloneza. Mechaniczniacy bawili się w sobotę na jednej z pierwszych w tym roku studniówek.
- Jeszcze w środę nie było wiadomi, czy impreza się odbędzie, bo masa ludzi spóżniła się z zapłatą - śmiał się Radosław Możyk, przewodniczący klasy. Do imprezy - podobnie jak do kilkunastu innych w regionie - doszło, a zabawa była szampańska. Kilkaset złotych wydanych na eleganckie ubranie, drugir tyle na opłacenie lokalu - jak co roku - nie przeraża nikogo. Ci, których nie stać, najczęściej mogą liczyć na pomoc kolegów, którzy organizują zrzutkę.
- Choć my tańczyliśmy na sali gimnastycznej, a jedliśmy na korytarzu, dziś i tak chodzi o to żeby po raz ostatni współnie dobrze się pobawić - powiedziała nto Beata Ławrowska, wychowawczyni opolskich mechaników.
Image

Artykuł ukazał się w poniedziałek 12 stycznia 2009 w NTO

zobacz foto
Poprawiony: poniedziałek, 12 stycznia 2009 20:42