banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3202
mod_vvisit_counterWczoraj15637
mod_vvisit_counterTydzień3202
mod_vvisit_counterZeszły tydzień101659
mod_vvisit_counterMiesiąc433196
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc519637
mod_vvisit_counterOd początku21615689

Aktualnie: gości 175, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 34.236.245.255
 , 
Dzisiaj: 25 Paź, 2020
perspektywy
Dzień Chłopaka z koronawirusem w tle PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 12 października 2020 07:44

Dzień Chłopaka z koronawirusem w tle

dzien chłopakaKlasa 3 AC uczciła tegoroczny Dzień Chłopaka wspólnym wyjściem do kręgielni, mieszczącej się w Szarej willi. Po pierwszych czterech lekcjach uczniowie mogli się zmierzyć ze sobą oraz spędzić miło czas podczas gry w kręgle. Na czterech wynajętych torach chłopcy mieli rewelacyjne warunki do świetnej zabawy oraz rywalizacji. Okazało się, że niektórzy mają prawdziwy talent! Wszyscy bawili się świetnie, nawet gdy czasem kule złośliwie nie chciały trafić w kręgle. Zabawa wzięła jednak zdecydowanie górę nad rywalizacją, a dwie godziny spędzone w kręgielni były tez świetnym sposobem na integrację i wspólne spędzenie czasu. Szczególnie w obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronowirusa, wszyscy cieszyli się, że po kilku miesiącach izolacji mogli spędzić klika chwil w gronie kolegów. Oby podczas przyszłorocznego Dnia Chłopaka nie było już konieczności noszenia maseczek, a koronawirus przeszedł do historii!


Marzena Skrzyniarz - wychowawca 3AC

Poprawiony: poniedziałek, 12 października 2020 12:44