banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12165
mod_vvisit_counterWczoraj56174
mod_vvisit_counterTydzień99636
mod_vvisit_counterZeszły tydzień119169
mod_vvisit_counterMiesiąc68339
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc505652
mod_vvisit_counterOd początku22298584

Aktualnie: gości 168, 
wizytacje 8 połączonych
Twój IP: 18.234.255.5
 , 
Dzisiaj: 02 Gru, 2020
perspektywy
Zakończenie roku szkolnego w cieniu epidemii Covid 19 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez zawojan   
środa, 24 czerwca 2020 19:17

Droga młodzieży

2020 koniec roku w cieniu COVIDDo zakończenia roku szkolnego 2019/2020 zostały dwa dni. Bardzo chcielibyśmy spotkać się z Wami ale nie będzie to możliwe z uwagi na uwarunkowania związane z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Mówiąc wprost uroczystości szkolnej zakończenia roku szkolnego i związanego z tym tradycyjnego rozdania świadectw nie będzie, bowiem najważniejszym jest zachowanie bezpieczeństwa epidemicznego uczniów i nauczycieli. Każdy, kto wskaże uzasadnioną potrzebę odbioru świadectwa, będzie mógł je odebrać indywidualnie po 1 lipca br. w sekretariacie szkoły zgodnie z procedurą ogłoszoną w osobnym komunikacie. Mam nadzieję, że po ustaniu przyczyn spowodowanych pandemią koronawirusa i powrocie szkoły do normalnego funkcjonowania, spotkamy się 1 września aby wręczyć Wam świadectwa i jednocześnie rozpocząć kolejny rok szkolny 2020/2021.

Niemniej w okolicznościach typowo on-line, chciałem pogratulować promocji do następnej klasy potwierdzonej uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 22 czerwca br. Osiągnięte przez Was wyniki wskazują, że przeszliście tegoroczny okres kształcenia, a także ten trudny czas zdalnej nauki, w sposób pozwalający Wam osiągnąć jak najlepsze wyniki końcowe. Szczególne gratulacje składam tym uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen umożliwiającą  uzyskanie świadectwa z wyróżnieniem czyli z tzw. paskiem. Spośród tych osób zostanie na ostatnim posiedzeniu Rady Pedagogicznej wyłonionych dwóch uczniów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Życzę wszystkim z Was udanego wypoczynku letniego, ciekawych nowych wakacyjnych wrażeń i nabrania sił na kolejny rok szkolny. Oddając się letniej beztrosce dbajcie jednak o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Działajcie z młodzieńczą fantazja ale z należytą rozwagą i ostrożnością.  Mam nadzieję, że nasze kolejne – wrześniowe spotkanie nie będzie zdalne tylko face to face, na którym będziemy dzielić się wakacyjnymi przeżyciami nie zaprzątając sobie już głowy obecną sytuacją.

Do zobaczenia 1 września.

Bogusław Januszko
Dyrektor

Poprawiony: piątek, 26 czerwca 2020 20:55