banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4653
mod_vvisit_counterWczoraj10163
mod_vvisit_counterTydzień54895
mod_vvisit_counterZeszły tydzień110444
mod_vvisit_counterMiesiąc24485
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19834506

Aktualnie: gości 101, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 18.206.238.176
 , 
Dzisiaj: 03 Lip, 2020
perspektywy
Komunikat Dyrektora nr 13 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez zawojan   
środa, 24 czerwca 2020 11:01

Komunikat
dla uczniów klas 1-3 technikum, 1-2 branżowej szkoły
nie kontynuujących kształcenia w roku szkolnym 2020/2021
z przyczyn leżących po stronie uczniów

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  oraz przepisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, określam tryb i zasady odbioru świadectw promocyjnych przez uczniów klas 1-3 technikum oraz uczniów klas 1-2 branżowej szkoły I st. nie kontynuujących kształcenia w roku szkolnym 2020/2021 z przyczyn leżących po stronie uczniów.

 Każdy uczeń zainteresowany odbiorem świadectwa promocyjnego zobowiązany jest:

  1. skontaktować się z wychowawcą klasy celem zasięgnięcia informacji jakie książki wypożyczone z biblioteki należy oddać z chwilą odbioru świadectwa; 
  2. skontaktować się telefonicznie (poniedziałek – piątek,  godz. 8.00 – 14.00) z pracownikiem sekretariatu szkoły celem uzgodnienia terminu stawienia się osobiście w szkole – dzień i godzina;
  3. zgłosić się do szkoły zgodnie z wyznaczonym terminem wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość– legitymacja szkolna, dowód osobisty, prawo jazdy oraz książkami, które należy oddać do biblioteki, zapakowanymi w torbę foliową i podpisaną imieniem, nazwiskiem i klasą;
  4. odebrać świadectwo promocyjne i inne dokumenty, które złożone były w szkole z chwilą rozpoczęcia nauki i w toku jej trwania. Fakt odbioru potwierdzić swoim podpisem na stosownie do tego celu przygotowanym dokumencie szkolnym.

Bogusław Januszko
Dyrektor

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2020 11:03