banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31254
mod_vvisit_counterWczoraj12826
mod_vvisit_counterTydzień44080
mod_vvisit_counterZeszły tydzień91661
mod_vvisit_counterMiesiąc334529
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc416872
mod_vvisit_counterOd początku19262914

Aktualnie: gości 576, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 34.204.193.85
 , 
Dzisiaj: 25 Maj, 2020
perspektywy
Komunikat Dyrektora nr 7 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez zawojan   
sobota, 25 kwietnia 2020 15:39

Komunikat

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 określam tryb i zasady odbioru świadectw przez abiturientów. Ustalone zasady odnoszą się do przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Każdy absolwent zainteresowany odbiorem świadectwa ukończenia szkoły zobowiązany jest:

  • skontaktować się z wychowawcą klasy celem zasięgnięcia informacji jakie książki wypożyczone z biblioteki należy oddać z chwilą odbioru świadectwa;
  • skontaktować się telefonicznie (poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 12.00) z pracownikiem sekretariatu szkoły celem uzgodnienia terminu stawienia się w szkole – dzień i godzina;
  • zgłosić się do szkoły zgodnie z wyznaczonym terminem wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość– legitymacja szkolna, dowód osobisty, prawo jazdy oraz książkami, które należy oddać do biblioteki;
  • odebrać świadectwo ukończenia szkoły i inne dokumenty, które złożone były w szkole z chwilą rozpoczęcia nauki i w toku jej trwania. Fakt odbioru potwierdzić swoim podpisem na stosownie do tego celu przygotowanym dokumencie szkolnym.

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu
Bogusław Januszko

Poprawiony: sobota, 25 kwietnia 2020 15:51