banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10230
mod_vvisit_counterWczoraj13840
mod_vvisit_counterTydzień81657
mod_vvisit_counterZeszły tydzień117329
mod_vvisit_counterMiesiąc93493
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc414657
mod_vvisit_counterOd początku20318171

Aktualnie: gości 92, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 35.172.233.2
 , 
Dzisiaj: 08 Sie, 2020
perspektywy
e-Pożegnanie maturzystów 2020 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez zawojan   
czwartek, 23 kwietnia 2020 14:30

e-zakończenieDroga Młodzieży, Szanowni Absolwenci

Każdego roku żegnamy Naszych absolwentów na uroczystej gali, podczas której podsumowujemy miniony okres nauki, przedstawiamy osiągnięcia naszych absolwentów, wręczamy świadectwa ukończenia szkoły. Jednak obecne okoliczności wywołane sytuacją epidemiologiczną kraju uniemożliwiają nam zorganizowanie takiej uroczystości. Mam jednak nadzieję, że po ustaniu przyczyn spowodowanych pandemią koronawirusa i powrotu szkoły do normalnego funkcjonowania, spotkamy się by uroczyście w obecności dyrekcji, wychowawców i nauczycieli wręczyć Wam świadectwa, z godną dla tego wydarzenia celebrą wynikającą z obowiązującego ceremoniału szkolnego. Niemniej w okolicznościach typowo on-line, chciałem wszystkim z Was pogratulować ukończenia szkoły potwierdzonego uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 20 kwietnia br. Osiągnięte przez Was wyniki wskazują, że przeszliście cały okres kształcenia, a także ten trudny czas zdalnej nauki, w sposób gwarantujący osiągnięcie jak najlepszego wyniku końcowego. Szczególne gratulacje składam tym uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen pozwalającą na uzyskanie świadectwa z wyróżnieniem czyli z tzw. paskiem.

Obecnie zapewne Wasza uwaga skupiona jest na tym kiedy i jak będziecie zdawać egzamin maturalny i egzamin zawodowy, jak będzie wyglądać rekrutacja na studia, jak odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Ważne jest abyście zachowali ducha gotowości do egzaminów, nie tracili motywacji do nauki i we własnym zakresie przygotowywali się do nadchodzących egzaminów. Zwróciłem się jednocześnie z prośbą do nauczycieli uczących przedmiotów maturalnych i zawodowych aby zachowali z Wami kontakt po ustaniu zajęć, pomimo że nie będzie to w żaden sposób im gratyfikowane chyba, że satysfakcją osiągniętego przez Was dobrego wyniku na egzaminach. Wyrażam nadzieję, że wykorzystując wszystkie dostępne kanały informatyczne zdołacie spotkać się zdalnie ze swoimi wychowawcami w ostatnim dniu zajęć czyli w piątek zamykając niejako oficjalne funkcjonowanie w szkole.

Życzę abyście nie tracili koncentracji i podtrzymywali w sobie gotowość do zdawania egzaminów, wykorzystując dobrze czas oczekiwania na decyzję o ich przeprowadzeniu. Do zobaczenia.

Bogusław Januszko
Dyrektor

Poprawiony: czwartek, 23 kwietnia 2020 17:44