banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj30845
mod_vvisit_counterWczoraj12826
mod_vvisit_counterTydzień43671
mod_vvisit_counterZeszły tydzień91661
mod_vvisit_counterMiesiąc334120
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc416872
mod_vvisit_counterOd początku19262505

Aktualnie: gości 480, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 34.204.193.85
 , 
Dzisiaj: 25 Maj, 2020
perspektywy
Komunikat Dyrektora nr 4 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez zawojan   
piątek, 27 marca 2020 11:54

Komunikat

Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu informuje, że na podstawie przeprowadzonej przez nauczycieli oraz Dyrekcję CKZ analizy możliwości prowadzenia zajęć z zakresu kształcenia praktycznego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w oparciu o przepisy MEN dotyczące organizacji kształcenia w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, zostały wyodrębnione w programach nauczania treści, które będą realizowane w formie zdalnej.

Na stronie internetowej CKZ Opole, w zakładce e-learning (http://zpo.opole.pl/index.php/e-learning) będą na bieżąco zamieszczane przez nauczycieli CKZ treści, materiały i zadania dedykowane poszczególnym zawodom i klasom. Tam również zostaną zamieszczone terminy konsultacji z poszczególnymi nauczycielami. Ponadto, nauczyciele CKZ będą w ramach możliwości kontaktować się bezpośrednio z uczniami w celu realizacji kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Uczniowie, którzy będą mieli trudności z dostępem do materiałów zamieszczanych na naszej stronie proszeni są o zgłaszanie tego bezpośrednio nauczycielom.

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu
Bogusław Januszko

Poprawiony: piątek, 27 marca 2020 12:09