banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6056
mod_vvisit_counterWczoraj11094
mod_vvisit_counterTydzień41425
mod_vvisit_counterZeszły tydzień83471
mod_vvisit_counterMiesiąc136732
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc414657
mod_vvisit_counterOd początku20361410

Aktualnie: gości 150, 
członków 1, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 18.207.98.97
 , 
Dzisiaj: 12 Sie, 2020
perspektywy
Budynek szkoły zamknięty, jednak samochodziarze kręcą wyniki !!! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 19 marca 2020 22:43
Mamy FINALISTÓW Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2020
 
Mistrzostwa Mechaników 2020Dwa zespoły reprezentujące opolskiego Mechana, zakwalifikowały się do finałów tegorocznej edycji Mistrzostw Młodych Mechaników, które odbędą się podczas targów Motor Show 2020 w Poznaniu zaplanowanych na 18-21 czerwca. Tomasz Gorzelik i Mateusz Kasperek z 2Dt w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.Oskar Berndt i Karol Goczoł z 4DSt w kategorii iElektromobilni.
W eliminacjach przeprowadzonych w formie testu internetowego, wzięło udział prawie 2900 uczestników ze szkół mechanicznych z całej Polski. Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu reprezentowały 23 dwuosobowe zespoły. Finalistom gratulujemy, a wszystkim zespołom dziękujemy za poświęcony czas i intelektualny wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu.
 
P.S. Finaliści będą musieli w Poznaniu, jak najlepiej przejść kolejny test pisemny, a następnie rozwiązać szereg zadań praktycznych, przygotowanych na oddzielnych stanowiskach. To już trzeci rok z rzędu naszym reprezentantom udaje się dostać do ścisłego grona 20 finałowych zespołów.

W ubiegłym roku naszym zawodnikom towarzyszyła grupa szkolnych kolegów w szkolnych polówkach i z przygotowanym przez siebie z transparentem ZSM. Taki doping zaskoczył, a nawet wzbudził pozytywną zazdrość pozostałych startujących zespołów i ich opiekunów. :)


Opiekunowie Marek Pacion i Czesław Cebulla

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2020 22:47