banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3264
mod_vvisit_counterWczoraj14758
mod_vvisit_counterTydzień18022
mod_vvisit_counterZeszły tydzień93695
mod_vvisit_counterMiesiąc150459
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19960480

Aktualnie: gości 201, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 18.208.126.130
 , 
Dzisiaj: 13 Lip, 2020
perspektywy
CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
wtorek, 10 grudnia 2019 21:19

CORAZ  BLIŻEJ ŚWIĘTA Wycieczka kl. IIIAS

W poniedziałek uczniowie klasy III AS mieli okazję korzystać z atrakcji na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu. Pogoda pozwoliła na spacer wokół Rynku i dokładne zapoznanie się z ofertą straganów, z których dochodziły wspaniale zapachy świątecznych przysmaków. Były tu tradycyjne polskie dania, a także opcje bardziej egzotyczne, jak np. pieczone kasztany, francuskie salami czy hiszpańskie churros.

Na Placu Solnym dużą atrakcję stanowił trzypoziomowy bajkowy domek z tarasem widokowym i wieżyczką z podświetlanym zegarem. W środku można było napić się gorących napojów oraz podziwiać jarmark ‘z góry’. Pierwszy raz pojawiła się również “Galeria Mikołaja”– kolejna trzypoziomowa atrakcja, z bajkową świąteczną dekoracją.

Zdaliśmy sobie sprawę, że Święta tuż, tuż…

Aleksandra Nowosielska