banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8807
mod_vvisit_counterWczoraj17491
mod_vvisit_counterTydzień8807
mod_vvisit_counterZeszły tydzień95014
mod_vvisit_counterMiesiąc310214
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc497401
mod_vvisit_counterOd początku17917774

Aktualnie: gości 111, 
wizytacje 12 połączonych
Twój IP: 3.234.245.125
 , 
Dzisiaj: 23 Lut, 2020
perspektywy
Spotkanie SU z Panem Dyrektorem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Samorząd
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 22 listopada 2019 15:34

Spotkanie SU z Panem Dyrektorem

SUPo wyborach jak co roku samorząd w nowym składzie : przewodniczący – Krzysztof Szymaniec - 2Dt,  wiceprzewodniczący – Damian Chucherko, Piotr Obstoj - 2ACt, jak i sekretarze Faustyna Odziomek - 2Dt, Patrycja Bielamowicz - 1ASp i pozostali członkowie składu : Natalia Okos kl. 1ASp, Krzysztof Jaworski kl. 1Dg, Kacper Szajnowski  kl.1Dg, Amelia Zych kl. 1Dg, Wojciech Kubicki kl. 1Ag, Wiktor Wuczkowski kl. 2ACt, Kacper Dawid kl. 2Dt, Karol Nowicki kl. 2ACt, Wanessa Kansy kl. 1Dp – spotkał się z Panem Dyrektorem. Podczas tej narady połączonej z miłą rozmową, która odbyła się dnia 29.10.2019r., zostały przedstawione i omówione punkty planu tegorocznej pracy SU. Zależało nam na uzyskaniu wstępnej akceptacji naszych działań. SU podjął się realizacji imprez już organizowanych i będących pewnego rodzaju „tradycją”, takich jak : giełda podręczników, Dzień Chłopaka, pomoc przy organizacji ZSMotki, Mikołajki, Turniej Gier Logicznych czy Turniej Tenisa Stołowego.  Zaplanowaliśmy również nowe przedsięwzięcia m.in. Turniej FIFA i „Mechan Biega!”, czyli gra terenowa.

Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Otwartość Pana Dyrektora i nasza pozwoliła na rozmowę, podczas której poznaliśmy siebie nawzajem i ustaliliśmy wspólne zdanie na temat naszej pracy.

 Warto też wspomnieć o tym jak wybrano tegoroczny SU. Odbyło się to na auli w obecności Pani wicedyrektor Agnieszki Słaboń. Wszystkie trójki klasowe klas I – III technikum,  I – II szkoły branżowej oraz kandydaci  zebrali się by wyłonić nowych członków samorządu. Następnie ustępujący samorząd serdecznie podziękował nauczycielom wspierającym naszą  pracę i wręczył nagrody „Przyjaciela SU” następującym osobom : P.P. B. Januszce, P. Bielamowiczowi, T. Dzierwie, W. Kani, R. Ostrowskiemu, D. Stankiewicz, J. Stelmaszczykowi, M. Wilkowi, B. Włodarczyk oraz Radzie Rodziców. DZIĘKUJEMY !


Sekretarz SU Patrycja Bielamowicz 1ASp

Poprawiony: piątek, 22 listopada 2019 15:38