banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj728
mod_vvisit_counterWczoraj12721
mod_vvisit_counterTydzień13449
mod_vvisit_counterZeszły tydzień69152
mod_vvisit_counterMiesiąc52191
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19862212

Aktualnie: gości 99, 
wizytacje 12 połączonych
Twój IP: 35.168.111.204
 , 
Dzisiaj: 06 Lip, 2020
perspektywy
Kręgle to fajna zabawa PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 30 października 2019 15:36

Kręgle to fajna zabawa

kregle jako jedna z niewielu dyscyplin znosi wszelkie podziały i nierówności. Gra w kręgle sprzyja również zachowaniu zdrowia, zdyscyplinowaniu i poszanowaniu przepisów, poczucia solidarności, wytrwałości i silnej woli. Dlatego klasa II M udała się na krótką wycieczkę do kręgielni w Szarej Willi. Na czterech torach uczniowie mieli możliwość zmierzyć się ze sobą. Jak się okazało najlepszy wynik osiągnął Michał.

,,W grze chodziło o zabawę, lecz nie ukrywam, że zawsze pojawia się chęć rywalizacji i tak było tym razem. Rywalizacja była zacięta, ale panowała wesoła atmosfera i dobra zabawa .Wspólne wyjście było wspaniałą rozrywką i liczę, że w niedługim czasie to powtórzymy,, stwierdza jeden z uczniów.

     Ta popularna forma rozrywki jest fantastyczną propozycją aktywnego spędzania czasu, a także dyscypliną sportową, która dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i pozytywnych emocji.

  To był bardzo udany dzień.


Iwona Majek -Wiśniowska - nauczyciel jęzka niemieckiego

Poprawiony: wtorek, 05 listopada 2019 13:33