banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1280
mod_vvisit_counterWczoraj10104
mod_vvisit_counterTydzień75927
mod_vvisit_counterZeszły tydzień61206
mod_vvisit_counterMiesiąc177583
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc362595
mod_vvisit_counterOd początku16102837

Aktualnie: gości 80, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 3.227.249.234
 , 
Dzisiaj: 19 Paź, 2019
perspektywy
EXPO SILESIA 2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 08 października 2019 10:03

MECHANICZNIAK TRADYCYJNIE
NA „TARGACH MECHANICZNYCH” W SOSNOWCU.
EXPO SILESIA 2019

expoW dniu 3 października 2019r. uczestniczyliśmy w najważniejszym wydarzeniu dla branży obróbki metali - 12. Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki.W wydarzeniu wraz z opiekunami (M. Gregorius, B. Ławrowska, M. Zakrzewska) wzięły udział klasy 4A, 3es, 2AC oraz wszyscy inni zainteresowani uczniowie.

Była to niepowtarzalna okazja do zapoznania się  z najnowocześniejszymi obrabiarkami do obróbki ubytkowej i plastycznej, urządzeniami do obróbki blach, narzędziami, oprzyrządowaniem technologicznym i pomiarowym, niekonwencjonalnymi metodami obróbki, urządzeniami do obróbki termicznej, oprogramowaniem komputerowym wspomagającym obróbkę oraz innym szerokim zakresem tematycznym branży mechanicznej.

Mieliśmy okazję do bezpośredniego kontaktu i zaczerpnięcia wiedzy od ponad 500 wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości dotyczących min.: wyposażenia warsztatów, pokazów maszyn w ruchu, remontów i modernizacji obrabiarek, usług projektowych i obróbki materiałów.

Bogato wyposażone stoiska pozwoliły nam zaopatrzyć się w fachowe wydawnictwa, plakaty, pobrać próbki różnych materiałów oraz drobne elementy do obróbki maszyn.

Dla uczestniczących w wycieczce było to niezwykłe przeżycie.


Małgorzata Zakrzewska

Poprawiony: środa, 09 października 2019 13:24