banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13499
mod_vvisit_counterWczoraj13306
mod_vvisit_counterTydzień57879
mod_vvisit_counterZeszły tydzień93695
mod_vvisit_counterMiesiąc190316
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku20000337

Aktualnie: gości 89, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 18.208.126.130
 , 
Dzisiaj: 15 Lip, 2020
perspektywy
VI miejsce w promocji honorowego krwiodawstwa! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 09 września 2019 13:53

IV miejsce w promocji honorowego krwiodawstwa!

KrewPodsumowanie etapu okręgowego XVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph. „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE” odbyło się  4 września 2019 r. w sali konferencyjnej Orła Białego, Urzędu Marszałkowskiego w Opolu. Tegoroczna edycja okazała się dla naszej szkoły, Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu, bardzo lukratywna.

Szereg podejmowanych przez nas działań w zakresie honorowego krwiodawstwa został w tym roku doceniony, ponieważ zdobyliśmy IV miejsce  (w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, policealnych i pomaturalnych) we wskaźniku: promocja honorowego krwiodawstwa! Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej szkolnej społeczności! Warto podkreślić, że w Turnieju brały udział aż 23 szkoły, a mogło być ich więcej… ponieważ w województwie opolskim mamy aż 55 szkół ponadgimnazjalnych!

Szkoły i Uczelnie Wyższe rywalizowały ze sobą także w dwóch innych „wskaźnikach”: najwięcej oddanej krwi oraz największej liczby krwiodawców. W tych konkurencjach Mechaniczniak zdobył odpowiednio 9 i 11 miejsce.  

Jest to idealna okazja, aby podziękować wszystkim szkolnym krwiodawcom i osobom angażującym się w promocję tego szczytnego celu. Liczę, że w nowym roku szkolnym 2019/2020,  Wasze zaangażowanie będzie tak samo duże… o ile nie większe, niż w ubiegłym. Do promocji honorowego krwiodawstwa i donacji krwi będziemy mieć wiele okazji, a wszystkich zainteresowanych tematem zachęcam do obserwowania informacji pojawiających się na naszej szkolnej stronie internetowej.


Daria Fliśnik – koordynator szkolnych akcji krwiodawstwa

Poprawiony: piątek, 13 września 2019 07:47