banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3517
mod_vvisit_counterWczoraj6528
mod_vvisit_counterTydzień10045
mod_vvisit_counterZeszły tydzień54380
mod_vvisit_counterMiesiąc145018
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc221693
mod_vvisit_counterOd początku15237431

Aktualnie: gości 84, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 54.242.193.41
 , 
Dzisiaj: 22 Lip, 2019
perspektywy
Wymiana międzdzynarodowa PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Współpraca - Inne...
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 09 maja 2019 10:01
weblink

Wymiana międzynarodowa

ZSM Opole - FOS BOS Ingolstadt

ZSM FOS BOSDwutygodniowa wizyta  uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły FOS BOS w Ingolstadt minęła bardzo szybko. Uczniowie odbywali praktyki w Firmie OFAMA i Przedszkolu nr 8.W czasie wolnym zwiedzili Opole, byli w kręgielni ,w kinie, wzięli udział w koncercie Filharmonii Opolskiej z okazji Dni  kultury Austriackiej. Zwiedzili Kraków z niepowtarzalną atmosferą Kazimierza, zabytkowym Wawelem, Sukiennicami i Kościołem Mariackim ,który wywarł na nich duże wrażenie. Dwa tygodnie w Opolu spędzili miło i wesoło, a ich zdobyte doświadczenie i zadowolenie widać na załączonych zdjęciach. Swoimi wrażeniami mieli okazję się podzielić w trakcie spotkania , podczas którego odbierali z rąk Dyrektora Certyfikaty. Swoje podziękowanie wyrazili  tymi słowami:

 ,,Der Aufenthalt bei Ihnen In Opole hat uns Allen sehr gut gefallen.Der Empfang im Internat war sehr herzlich und wir haben uns sehr wohl gefühlt.Die beiden Praktikastellen haben uns positiv überrascht und wir konnten dadurch viele Erfahrungen sammeln.Im Allgemeinen sind wir froh, dass wir diese Erfahrung machen konnten und badanken uns hermit recht herzlich bei allen Beteiligten,,


Iwona Majek Wiśniowska nauczyciel języka niemieckiego

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 08:31