banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3173
mod_vvisit_counterWczoraj13521
mod_vvisit_counterTydzień39302
mod_vvisit_counterZeszły tydzień89861
mod_vvisit_counterMiesiąc245695
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc497401
mod_vvisit_counterOd początku17853255

Aktualnie: gości 101, 
wizytacje 52 połączonych
Twój IP: 3.94.202.172
 , 
Dzisiaj: 19 Lut, 2020
perspektywy
Harmonogram zajęć na dzień 25.04.2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty

W dniu 25.04.2019 (czwartek) zaplanowane są następujące zajęcia międzyoddziałowe dla uczniów:                             

- Pracownia diagnostyki samochodowej, C. Cebulla, sala 0, 08.00 - 15.00,

- Matematyka/Fizyka, T. Dzierwa, sala 28, 8.50 - 10.30,

- Zajecia biblioteczne, D. Fliśnik, biblioteka 08.00 - 15.00,

- Zajecia biblioteczne, J. Pawełczak, biblioteka 08.00 - 12.25,

- Zajecia biblioteczne, J. Święcicka, biblioteka 08.00 - 15.30,

- WF, J.Gwóźdź, 10.50 - 15.45,

- WF, J. Tracz, 08.00 - 11.35,

- Chemia / przedsiębiorczość, M. Hosner, sala 47, 08.00 - 10.30,

- Przedsiębiorczość, A. Słaboń, sala 20, 12.35 - 14.10,

- Język polski, J. Kulig, sala 46, 10.50 - 14.10,

- Język polski, D. Stankiewicz, sala 11.40 - 14.10,

- Religia, S. Młynarski, sala 39, 09.45 - 15.00,

- Język angielski, A. Nowosielska, sala 19, 08.00 - 13.20,

- Jezyk angielski, M. Nowak-Zwolińska, sala 20, 08.00 - 12.25,

- Jezyk angielski, A. Zająć, sala 50, 08.00 - 10.30,

- Język niemiecki, M. Skrzyniarz, sala 23a, 08.00 - 12.25,

- Język niemiecki, I. Majek-Wiśniowska, sala 25, 08.00 - 15.00,

- Religia, B. Trusz, sala 40, 13.25 - 15.00,

- Pedagog D. Szyniec - Krok, 10.00 - 16.00,

- Przedmioty mechatroniczne, M. Wilk, sala 18, 08.00 - 13.20,

- Przedmioty samochodowe, B. Januszko, sala 15, 8.50 - 9.35,

- Przedmioty samochodowe, M. Pacion, sala 14, 08.00 - 14.10,

- Przedmioty spedycyjne/przedsiębiorczość, E. Panas, sala 30, 08.00 - 10.30,

- Przedmioty spedycyjne, R. Urbanik , sala 4, 09.45 - 14.10,

- Podstawy konstrukcji maszyn, R.Ostrowski, sala 23, 10.50 - 11.35.

Bogusław Januszko, dyrektor