banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1697
mod_vvisit_counterWczoraj6365
mod_vvisit_counterTydzień1697
mod_vvisit_counterZeszły tydzień48658
mod_vvisit_counterMiesiąc126865
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc244015
mod_vvisit_counterOd początku14997585

Aktualnie: gości 79 połączonych
Twój IP: 34.229.126.29
 , 
Dzisiaj: 16 Cze, 2019
perspektywy
Grudniowy wyjazd do Zieleńca - Biała szkoła PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
piątek, 21 grudnia 2018 10:39

Grudniowy wyjazd do Zieleńca - Biała szkoła

Biała szkoła Sezon narciarski rozpoczęty! Już po raz dziewiąty nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w Białej szkole. Zieleniec, w którym spędziliśmy trzy dni (18.12 – 20.12.2018 r.) powitał nas prawdziwie bajkową, białą zimą. Podczas pobytu 36 uczniów doskonaliło swoje umiejętności jazdy na nartach i desce snowboardowej pod czujnym okiem organizatorów Białej szkoły - Piotra Bielamowicza i Tomasza Olbińskiego oraz opiekunów: Beaty Ławrowskiej, Agaty Hetmańskiej i Marzeny Skrzyniarz.

 

Na dwóch stokach położonych bezpośrednio przy "naszym" ośrodku mogliśmy od bladego świtu do późnych godzin wieczornych sprawdzać swoje umiejętności oraz wytrzymałość. Doskonalenie techniki, czasem zawrotna prędkość oraz kontrolowane upadki, a także wieczorna jazda na oświetlonych trasach dostarczyła wszystkim niesamowitych wrażeń i ogromnej dawki energii. Dzięki wyjazdowi na Białą szkołę mogliśmy nie tylko popracować nad naszą kondycją fizyczną, ale także nacieszyć się prawdziwą, śnieżną i mroźną zimą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do galerii zdjęć !


Tomasz Olbiński

Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 10:44