banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1273
mod_vvisit_counterWczoraj13877
mod_vvisit_counterTydzień47472
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc111036
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13992710

Aktualnie: gości 89, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.144.24.41
 , 
Dzisiaj: 18 Sty, 2019
perspektywy
Debata społeczna PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
wtorek, 18 grudnia 2018 10:59

debata

Debata społeczna

W dniu 12 grudnia w NCPP w Opolu, odbyła się społeczna debata na temat bezpieczeństwa, w której uczestniczyli spedytorzy z klasy II AS, oraz przedstawiciele komisariatów opolskich i komend powiatowych. Wydarzenie było ogólnodostępne dla wszystkich grup wiekowych. Policjanci przestrzegali nas przed oszustami na osobach starszych m.in. metodą na wnuczka. Przedstawili również statystyki dotyczące wypadków i zdarzeń na terenie Opolszczyzny. W trakcie spotkania, została zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, z której każdy może skorzystać. Po prezentacji nadszedł czas na zadawanie pytań przez widownię, na które odpowiadali przedstawiciele służb mundurowych. Spotkanie było bardzo interesujące i pouczające, mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję wziąć udział w innych spotkaniach tego typu.


Ewa Panas