banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1664
mod_vvisit_counterWczoraj6365
mod_vvisit_counterTydzień1664
mod_vvisit_counterZeszły tydzień48658
mod_vvisit_counterMiesiąc126832
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc244015
mod_vvisit_counterOd początku14997552

Aktualnie: gości 73 połączonych
Twój IP: 34.229.126.29
 , 
Dzisiaj: 16 Cze, 2019
perspektywy
Świąteczna wycieczka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 08:38

Świąteczna wycieczka

Świąteczna wycieczka 14 grudnia klasa 2Ct wybrała się w podróż do Wrocławia aby wziąć udział w organizowanym na tamtejszym rynku jarmarku świątecznym. Mieliśmy tam okazję zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne produkty – od pierników w przeróżnych kształtach aż po ozdoby. W świąteczny klimat zanurzyliśmy się dzięki wspaniale przystrojonemu centrum miasta – feerie świateł, ogrom choinek, zarówno prawdziwych jak i sztucznych, oraz wszechobecnej bożonarodzeniowej muzyki.

 

 

Co więcej, chętni wybrali się do pobliskiej papugarni gdzie mogliśmy podziwiać papugi nie przez kratki ale z bliska. Te ptaki chętnie siadały nam na ramionach oraz jadły z naszych rąk. Niektóre przybijały nawet piątki!

Wszyscy oceniamy wyjazd za bardzo udany i czekamy na przyszły rok, aby znów przespacerować się po pięknym świątecznym rynku we Wrocławiu.


Justyna Kendik-Gut

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 10:25