banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3191
mod_vvisit_counterWczoraj14615
mod_vvisit_counterTydzień44722
mod_vvisit_counterZeszły tydzień91852
mod_vvisit_counterMiesiąc96734
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc501301
mod_vvisit_counterOd początku18608247

Aktualnie: gości 116, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 3.235.66.217
 , 
Dzisiaj: 08 Kwi, 2020
perspektywy
Program stypendialny PKP CARGO PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Współpraca - Inne...
Wpisany przez m@rek   
środa, 26 września 2018 19:22

Program stypendialny PKP CARGO

cargo„Program” nie jest jednorazowy lecz ma charakter ciągły. W celu otrzymania stypendium wnioski należy składać do dnia 30 czerwca każdego kolejnego roku na następny rok szkolny. Program stypendialny jest w swoim założeniu realizowany w celu dalszego ewentualnego zatrudnienia stypendystów w zespołach specjalistów ds. utrzymania taboru, zespołach drużyn manewrowych oraz zespołach drużyn trakcyjnych w PKP CARGO S.A.

Przeczytaj ulotkę

Regulamin projektu

Stypendyści mają zagwarantowane zatrudnienie w wybranych jednostkach organizacyjnych PKP CARGO S.A. W województwie opolskim, PKP CARGO S.A w ramach Śląskiego Zakładu Spółki, którego siedziba zlokalizowana jest w mieście Tarnowskie Góry – posiada swoje oddziały m.in. w Opolu, Kędzierzynie Koźlu i Kluczborku. Szczegóły programu dostępne są na stronie szkoły w zakładce PKP CARGO lub u szkolnego doradcy zawodowego - p. Beaty Kresan

Wszelkie pytania w zakresie udziału zainteresowanych uczniów w programie stypendialnym PKP CARGO S.A. prosimy kierować pod adresem:

PKP CARGO S.A. Śląski Zakład Spółki

ul. Piłsudskiego 21

42-600 Tarnowskie Góry

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. '; document.write( '' ); document.write( addy_text35943 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. + 48 32 714 21 09, +48 663 292 748

lub bezpośrednio do Działu Pracowniczego:

• Jolanta Mirończuk - Naczelnik Działu - tel. 663 292 320 - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• Beata Kohut – Z-ca Naczelnika Działu - tel. 663 299 794 - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodatkowe zapytania w zakresie obszarowym woj. opolskiego można kierować na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – zostaną skierowane do właściwej kompetentnej osoby w Śląskim Zakładzie Spółki PKP CARGO S.A.