banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5697
mod_vvisit_counterWczoraj7071
mod_vvisit_counterTydzień39277
mod_vvisit_counterZeszły tydzień49528
mod_vvisit_counterMiesiąc150607
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc152455
mod_vvisit_counterOd początku14375472

Aktualnie: gości 80, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.90.204.233
 , 
Dzisiaj: 22 Mar, 2019
perspektywy
Ubezpieczenie NNW młodzieży szkolnej 2018/2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Ubezpieczenia - Ubezpieczenia
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 września 2018 12:05

ubezpieczenie

Nowa koncepcja zawierania ubezpieczeń NNW dzieci i młodzieży na rok szkolny 2018/2019.

Przy opracowywaniu nowej koncepcji ubezpieczenia, jako podstawę, wzięto pod uwagę kwestie:

  • zachowania korzystnego dla ubezpieczonego stosunku sumy ubezpieczenia i zakresu ochrony do kosztu nabywanej ochrony,
  • personalizacji oferty tj. podziału potencjalnych ubezpieczonych na grupy w zależności od wieku i wymaganych ryzyk oraz możliwości finansowych,
  • zgodności procedur zawierania i dystrybucji umów ubezpieczenia z obowiązującym prawem,
  • ograniczenia zaangażowania jednostek organizacyjnych Miasta Opola wyłącznie do  przekazania rodzicom/opiekunom prawnym informacji o możliwych sposobach bezpośredniego zawierania ubezpieczeń NNW oraz przekazania ulotek.

Proponowane rozwiązanie opiera się na bezpośrednim zawieraniu umowy ubezpieczenia NNW (kupieniu polisy) przez rodzica/opiekuna prawnego za pośrednictwem platformy internetowej, do której link będzie znajdował się na stronie internetowej placówki.

Przedstawiamy Państwu oferty ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2018/2019 dwóch firm:

Pierwsza z nich to propozycja naszego brokera firmy Nord Partner Sp. z o. o., która oferuje zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A. Oferta obejmuje wiele wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu i wysokości składki. Umowę zawiera się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej platformy internetowej znajdującej się pod adresem https://www.ubezpieczenieuczniow.pl/

nord 1    nord 2

Druga oferta dotyczy zawarcia ubezpieczenia za pośrednictwem Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A., która przygotowała również ofertę InterRisk TU S.A. jednak bazującą na innych założeniach i schematach. Rodzice po zalogowaniu się, za pomocą kodu znajdującego się na ulotce, będą mogli na platformie internetowej https://ubezpieczenia.nau.pl/ wybrać odpowiadający im wariant i zawrzeć ubezpieczenie.

nau 1  nau 2

W obu przypadkach płatność dokonywania jest on-line a polisę rodzic otrzymuje e-mailem na wskazany adres poczty internetowej. Na platformach zamieszczone są wszystkie niezbędne do zawarcia ubezpieczenia informacje m.in. zakres ubezpieczenia, ogólne i szczególne warunki, dokumenty szkodowe, itp.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w materiałach dołączonych do niniejszego pisma, a także na wskazanych platformach internetowych.

Poprawiony: środa, 05 września 2018 16:20