banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1047
mod_vvisit_counterWczoraj7845
mod_vvisit_counterTydzień20744
mod_vvisit_counterZeszły tydzień49528
mod_vvisit_counterMiesiąc132074
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc152455
mod_vvisit_counterOd początku14356939

Aktualnie: gości 80 połączonych
Twój IP: 52.91.221.160
 , 
Dzisiaj: 20 Mar, 2019
perspektywy
Jak to Mechaniczniak był u Księcia i Fiata PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 14 czerwca 2018 11:03

Jak to Mechaniczniak był u Księcia i Fiata

Tych W dniu 8.06 br. uczniowie klas 2M, 3M, 2A i 2DS wraz z opiekunami A. Hetmańską, B. Ławrowską i T. Dzierwą pojechali na wycieczką przedmiotową do fabryki Fiat Auto Poland w Tychach oraz do Tyskich Browarów Książęcych. Wyjazd dał możliwość zapoznania uczniów z nowoczesnym zakładem produkującym samochody, w szczególności zaś z nowoczesnymi liniami spawalniczymi i liniami montażowymi (Fiat Auto Poland), a także na rozwijanie wiedzy i zainteresowań młodzieży z zakresu automatyzacji procesów technologicznych (Fiat Auto Poland i Tyskie Browary Książęce) oraz prezentacji przebiegu procesu spedycyjnego (Tyskie Browary Książęce).

Uczniowie kształcący się w różnych zawodach mogli zauważyć korelację wielu gałęzi przemysłu funkcjonujących w jednym zakładzie produkcyjnym, a także skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną z jej praktycznym zastosowaniem w dużej skali.


Tresa Dzierwa