banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2381
mod_vvisit_counterWczoraj3618
mod_vvisit_counterTydzień2381
mod_vvisit_counterZeszły tydzień30668
mod_vvisit_counterMiesiąc89557
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc183819
mod_vvisit_counterOd początku13013241

Aktualnie: gości 50, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 54.224.216.155
 , 
Dzisiaj: 22 Lip, 2018
perspektywy
Jak to Mechaniczniak był u Księcia i Fiata PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 14 czerwca 2018 11:03

Jak to Mechaniczniak był u Księcia i Fiata

Tych W dniu 8.06 br. uczniowie klas 2M, 3M, 2A i 2DS wraz z opiekunami A. Hetmańską, B. Ławrowską i T. Dzierwą pojechali na wycieczką przedmiotową do fabryki Fiat Auto Poland w Tychach oraz do Tyskich Browarów Książęcych. Wyjazd dał możliwość zapoznania uczniów z nowoczesnym zakładem produkującym samochody, w szczególności zaś z nowoczesnymi liniami spawalniczymi i liniami montażowymi (Fiat Auto Poland), a także na rozwijanie wiedzy i zainteresowań młodzieży z zakresu automatyzacji procesów technologicznych (Fiat Auto Poland i Tyskie Browary Książęce) oraz prezentacji przebiegu procesu spedycyjnego (Tyskie Browary Książęce).

Uczniowie kształcący się w różnych zawodach mogli zauważyć korelację wielu gałęzi przemysłu funkcjonujących w jednym zakładzie produkcyjnym, a także skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną z jej praktycznym zastosowaniem w dużej skali.


Tresa Dzierwa