banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3141
mod_vvisit_counterWczoraj6719
mod_vvisit_counterTydzień16402
mod_vvisit_counterZeszły tydzień51575
mod_vvisit_counterMiesiąc144290
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc200459
mod_vvisit_counterOd początku14770995

Aktualnie: gości 77 połączonych
Twój IP: 54.146.98.143
 , 
Dzisiaj: 21 Maj, 2019
perspektywy
Pożegnanie uczniów klas maturalnych PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 14 maja 2018 09:03

Po raz ostatni zadźwięczał dla nich dzwonek,
po raz ostatni zasiedli w szkolnych ławkach,
po raz ostatni odebrali szkolne świadectwo...

 

zakonczenie roku szkolnegoW piątek – 27 kwietnia – żegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Szkołę ukończyły trzy klasy technikum i dwie klasy zaocznego liceum ogólnokształcącego. Na uroczystości gościliśmy Dyrekcję ZSM. Pan Dyrektor - Bogusław Januszko, serdecznie powitał zgromadzonych Gości, Grono Pedagogiczne oraz młodzież. Następnie głos zabrała przewodnicząca samorządu uczniowskiego Kinga Warchoł, która życzyła tegorocznym abiturientom:  pomyślności podczas egzaminów maturalnych i zawodowych, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów. Następnie w imieniu absolwentów, Nikola Grudzień podziękowała swoim wychowawczyniom.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, która w tym roku przygotowała klasa IIIM, w której udzielili mądrych rad starszym kolegom i koleżankom.  Oprawę muzyczną zapewnił na ten dzień zespół szkolny przygotowany przez panią Justynę Kendik. W trakcie uroczystej akademii, wręczono wiele nagród książkowych uczniom, którzy pracowali na rzecz samorządu szkolnego, zdobyli wyróżnienia w dyscyplinach sportowych, osiągnęli wysoką średnią ocen lub mogli pochwalić się nienaganną frekwencją – nagrody wręczał dyrektor szkoły w asyście wychowawców poszczególnych klas.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z "łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.


Karolina Łydka - wychowawca klasy III M

Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2018 20:24