banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2624
mod_vvisit_counterWczoraj5427
mod_vvisit_counterTydzień45913
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42851
mod_vvisit_counterMiesiąc100068
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc168657
mod_vvisit_counterOd początku11719060

Aktualnie: gości 108, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 54.234.255.29
 , 
Dzisiaj: 16 Gru, 2017
Turniej Piłki Nożnej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez zawojan   
piątek, 17 października 2008 20:42
piłeczka
W dniu 15.10.2008r. na Hali Sportowej "Okrąglak" odbył się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klas pierwszych.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był pan Jerzy Tracz a wspierali go nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy klas pierwszych.

Wyniki współzawodnictwa klas ZSZ Nr 2
  1. Ime - wychowawca Ryszard Ostrowski
  2. Ibs - wychowawca Zdzisław Żymańczyk
  3. Ia - wychowawca Robert Urbanik
  4. wychowawca Andrzej Kupka
Najlepszym bramkarzem został Tomasz Wiesiołek (Ime)
Najwszechstronniejszym zawodnikiem uznano Jakuba Bronowickiego (Ic)
Najskuteczniejszym strzelcem został Paweł Dura (Ime)


Wyniki współzawodnictwa klas TM Nr 4
  1. IC - wychowawca Izabela Białek
  2. IA - wychowawca Małgorzata Nowak
  3. IE - wychowawca Jacek Stelmaszczyk
  4. IM - Joanna Pawełczak
Najlepszym bramkarzem został Jakub Jagiełło (IA)
Najwszechstronniejszym zawodnikiem uznano Łukasza Szweda (IA)
Najskuteczniejszym strzelcem został Paweł Pukajło (IC)

Reprezentanci klas Ime i IC za zajęcie pierwszych miejsc otrzymali karnety do kręgielni.
Wyróżniono klasy Ibs i IA za zorganizowany doping, ciekawe stroje i sportowe gadżety.
Najlepsi i najgłośniejsi kibice, to Łukasz Suchanek z Ia i krzysztof Kaczkowski z IC.


zobacz foto Panie kucharki zadbały żeby wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i stworzenie ciekawego widowiska sportowego.

Jerzy Tracz


 

Reprezentacja klasy IC
Wychowawca Izabela Białek
Nazwa zespołu „NITRO TEAM"

Reprezentacja klasy Ime
Wychowawca Ryszard Ostrowski
Nazwa zespołu „Ziomki

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko ucznia

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

R

R

Maciej Balicki

Michał Kuszczyński

Wojciech Kuźmiński

Paweł Pukajło

Patryk Kuźnik

Kamil Lisoń

Dariusz Niewierkiewicz

Andrzej Karwat

Marek Graca

Mateusz Sobczyk

Arkadiusz Rząsa

Marek Krukowski

Paweł Dura

Piotr Naczyński

Mateusz Pustelnik

Rafał Stojko

Krystian Niestrój

Sylwester Mioduszewski

Tomasz Wasilewski

Kamil Kondracki

Tomasz Wiesiołek

Marcin Laskowski

Poprawiony: wtorek, 21 października 2008 02:09