banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2707
mod_vvisit_counterWczoraj2808
mod_vvisit_counterTydzień5515
mod_vvisit_counterZeszły tydzień22659
mod_vvisit_counterMiesiąc64095
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc122748
mod_vvisit_counterOd początku13110527

Aktualnie: gości 102, 
wizytacje 12 połączonych
Twój IP: 54.161.49.216
 , 
Dzisiaj: 20 Sie, 2018
perspektywy
„Praca w Policji – Perspektywa na Przyszłość”. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - SzOK
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 11 kwietnia 2018 11:44

„Praca w Policji – Perspektywa na Przyszłość”.

policjaNauka w szkole średniej to dla wielu młodych ludzi ostateczny czas podjęcia trudnej decyzji dotyczącej ich przyszłości, a co za tym idzie ich pracy, którą będą chcieli podjąć. Z uwagi na to, w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu odbyło się spotkanie dla przyszłych absolwentów z przedstawicielami Komendy Miejskiej w Opolu nt. „Praca w Policji – Perspektywa na przyszłość”.

Spotkanie prowadził zaprzyjaźniony z naszą szkołą asp. szt. Maciej Kędra  z Wydziału Prewencji KMP w Opolu wraz z sierż. szt. Urszulą Turską i p. Martą Ziębą reprezentującą Wydział Kadr i Szkoleń KWP w Opolu.

W trakcie spotkania przeprowadzonego w formie multimedialnej, rozmawiano nie tylko o procedurach doboru ale o samej służbie w różnych jej aspektach, proponując przyszłym absolwentom ciekawą i atrakcyjną pracę. Uczniowie uzyskali informacje dotyczące naboru do służby w Policji, o wymogach formalnych oraz postępowaniu kwalifikacyjnym. Prowadzący spotkanie podkreślił, iż służba w policji jest dla osób, które chcą robić w życiu coś dla innych, coś pożytecznego , czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia.


Beata Kresan - szkolny doradzca zawodowy

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 11:49