banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2950
mod_vvisit_counterWczoraj10436
mod_vvisit_counterTydzień44525
mod_vvisit_counterZeszły tydzień51575
mod_vvisit_counterMiesiąc172413
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc200459
mod_vvisit_counterOd początku14799118

Aktualnie: gości 132, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 18.234.88.196
 , 
Dzisiaj: 24 Maj, 2019
perspektywy
Finał Wojewódzki XXII Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:16

Finał Wojewódzki XXII Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

BRDW sobotę 7.04.2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu odbył się finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zorganizowany przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Opolu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Policję i Kuratorium Oświaty. Wśród uczestników konkursu nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, którą reprezentowali uczniowie klasy 3 C (technik pojazdów samochodowych): Krystian Pierzga, Michał Wieszołek i Przemysław Kokoszka.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu z zakresu: ogólnych przepisów ruchu drogowego, zachowania się na skrzyżowaniach oraz historii motoryzacji. W drugim etapie uczestnicy musieli zmierzyć się w konkurencjach praktycznych, które polegały na: udzieleniu poszkodowanemu pierwszej pomocy, jeździe sprawnościowej samochodem, jeździe sprawnościowej motorowerem oraz przygotowaniu pojazdu do jazdy.

Po przerwie obiadowej nastąpiło ogłoszenie wyników. Uczniowie naszej szkoły po podliczeniu wszystkich punktów za poszczególne konkurencje uplasowali się ostatecznie na V miejscu i tym samym powtórzyli wynik ubiegłorocznej drużyny.


Kania Włodzimierz - nauczyciel przedmiotów samochodowych

Poprawiony: wtorek, 10 kwietnia 2018 12:32