banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3707
mod_vvisit_counterWczoraj7922
mod_vvisit_counterTydzień28047
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc91611
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13973285

Aktualnie: gości 107, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 34.234.76.59
 , 
Dzisiaj: 16 Sty, 2019
perspektywy
Finał Wojewódzki XXII Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:16

Finał Wojewódzki XXII Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

BRDW sobotę 7.04.2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu odbył się finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zorganizowany przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Opolu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Policję i Kuratorium Oświaty. Wśród uczestników konkursu nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, którą reprezentowali uczniowie klasy 3 C (technik pojazdów samochodowych): Krystian Pierzga, Michał Wieszołek i Przemysław Kokoszka.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu z zakresu: ogólnych przepisów ruchu drogowego, zachowania się na skrzyżowaniach oraz historii motoryzacji. W drugim etapie uczestnicy musieli zmierzyć się w konkurencjach praktycznych, które polegały na: udzieleniu poszkodowanemu pierwszej pomocy, jeździe sprawnościowej samochodem, jeździe sprawnościowej motorowerem oraz przygotowaniu pojazdu do jazdy.

Po przerwie obiadowej nastąpiło ogłoszenie wyników. Uczniowie naszej szkoły po podliczeniu wszystkich punktów za poszczególne konkurencje uplasowali się ostatecznie na V miejscu i tym samym powtórzyli wynik ubiegłorocznej drużyny.


Kania Włodzimierz - nauczyciel przedmiotów samochodowych

Poprawiony: wtorek, 10 kwietnia 2018 12:32