banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6581
mod_vvisit_counterWczoraj12137
mod_vvisit_counterTydzień41095
mod_vvisit_counterZeszły tydzień86004
mod_vvisit_counterMiesiąc360237
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc489106
mod_vvisit_counterOd początku35436501

Aktualnie: gości 129, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 3.239.129.52
 , 
Dzisiaj: 30 Maj, 2023
perspektywy
XX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Włodzimierz Kania   
niedziela, 18 lutego 2018 23:38

Wojewódzka uroczystość podsumowania wyników XX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2018

XX perspektywy 15 lutego 2018 roku, w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznej – XX edycji jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. W uroczystości zainicjowanej przez Opolskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Opolskiego uczestniczyli przedstawiciele organów prowadzących szkoły oraz reprezentacje 24 wyróżnionych szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa, które zajęły wysokie lokaty wraz z tarczami – złotą, srebrną lub brązową w ogólnopolskim rankingu.
Po oficjalnych wystąpieniach: Opolskiego Wicekuratora Oświaty – Artura Zapały oraz doradcy Wojewody Opolskiego – Marcina Żukowskiego, wicekurator wraz z przedstawicielem wojewody wręczyli reprezentacjom zaproszonych szkół – statuetki i dyplomy gratulacyjne.

Na uroczystości Naszą szkołę, która zdobyła tytuł Brązowej Szkoły 2018 reprezentowali: Bogusław Januszko – dyrektor oraz Natalia Chomentowska - uczennica klasy III A/S i Adam Obstoj – uczeń klasy III M technikum.

Elementem uświetniającym uroczystość był program muzyczny wykonany przez Sekstet Puzonowy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina przygotowany przez pana Haralda Powrósło.


Bogusław Januszko, dyrektor

Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2018 00:09