banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1200
mod_vvisit_counterWczoraj7016
mod_vvisit_counterTydzień50092
mod_vvisit_counterZeszły tydzień57168
mod_vvisit_counterMiesiąc161303
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc176037
mod_vvisit_counterOd początku12545093

Aktualnie: gości 124, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 54.81.117.119
 , 
Dzisiaj: 21 Kwi, 2018
perspektywy
Rozgrywek szkolnej ligi siatkówki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 09 lutego 2018 08:58

Szkolna liga siatkówki

piłka recznaZakończył się pierwszy etap rozgrywek szkolnej ligi siatkówki do którego przystąpiło 9 zespołów. Do dalszych gier awansowały reprezentacje klas: 3AS, 1C, 3M, 2M, 2a, 2C, 3C. Prosimy zapoznać się z terminami kolejnych meczów.
 
 
Wyniki w grupach eliminacyjnych szkolnej ligi ZSM w siatkówce:

 

Nr zespołu

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1

3c

2M

3AS

3C

2

3M

2a

1C

2C

3

2DS

1c

1M

1AS

Grupa A                                    Tabela grupy A
3M    -        2DS   2:0 (v.o)          1. 3M         2       4       4:0
3c     -        2DS   (v.o)                2.
3c     -        3M    0:2 (v.o)           3.

Grupa B                                     Tabela grupy B
2a     -        1c     2:0                    1. 2M         2       4       4:1
2M    -        1c     2:0                    2. 2a          2       3       3:2
2M    -        2a     2:1                    3. 1c          2       2       0:4

Grupa C                                     Tabela grupy C
1C     -        1M    2:0 (v.o)            1. 3AS        2       4       4:0
3AS   -        1M    2:0 (v.o)            2. 1C          2       3       2:2
3AS   -        1C     2:0                   3. 1M          2       0       0:4

Grupa D                                      Tabela grupy D
2C     -        1AS   2:0                    1. 2C          2       3       3:2
3C     -        1AS   1:2                    2. 3C          2       3       3:3
3C     -        2C     2:1                    3. 1AS        2       3       2:3

 

Ćwierćfinały
3M – 2a,       2M – wolny los        - 12.02.2018 r.

3AS – 3C       1C – 2C                 - 15.02.2018 r. godz. 15.00 – 16.30

Półfinały
Zwycięzcy meczów z 12.02.2018 r.- 19.02.2018 r. godz. 15.00 – 16.30

Zwycięzcy meczów z 15.02.2018 r.- 08.03.2018 r. godz. 15.00 – 16.30

Finał – 21.03.2018 r.
Pokonani  z 19.02.2018 r. i z 08.03.2018 r.       -    godz. 10.00

Zwycięzcy  z 19.02.2018 r. i z 08.03.2018 r.      -    godz. 11.30


Organizatorzy: Joanna Gwóźdź i Jerzy Tracz

Poprawiony: piątek, 09 lutego 2018 12:28