banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5129
mod_vvisit_counterWczoraj7922
mod_vvisit_counterTydzień29469
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc93033
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13974707

Aktualnie: gości 191 połączonych
Twój IP: 54.226.25.74
 , 
Dzisiaj: 16 Sty, 2019
perspektywy
Międzynarodowy Konkurs Young Car Mechanic 2018. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
niedziela, 21 stycznia 2018 23:26

Międzynarodowy Konkurs Young Car Mechanic 2018.

Young Car Mechanic 2018Wszystkich uczniów chętnych do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Young Car Mechanic 2018 proszę o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informacji zawierającej:

1. Imię,
2. Nazwisko,
3. Nazwa szkoły,
4. Klasa,
5. Adres e-mail.

Na zgłoszenia czekam do 29 stycznia 2018 r.

Na podane adresy mailowe uczestniów konkursu zostaną wysłane linki z dostępem do testu, będącego pierwszym etapem konkursu.

Linki te są generowane indywidualnie dla każdego uczestnika konkursu. Aktywacja linku (kliknięcie) jest jednoznaczna z przystąpieniem do testu i jest jednorazowa (nie ma możliwości ponownej aktywacji testu).

Po otrzymaniu linku uczestnik będzie miał do wypełnienia część informacyjną (imię, nazwisko, nazwa szkoły) a następnie część testową składającą się z 30 losowo przydzielonych pytań testowych. Test, będący pierwszym etapem konkursu, jest testem jednokrotnego wyboru - do każdego pytania zamieszczono po 3 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Nie ma możliwości cofania się i poprawiania wcześniej zaznaczonych odpowiedzi. Za każdą poprawną odpowiedź przyznawany jest jeden punkt.

Na odpowiedź na wszystkie 30 pytań testu Uczeń ma 30 minut, czas liczony jest od momentu przejścia do części testowej (czas liczony od momentu zakończenia wypełnienia części informacyjnej).

Do drugiego etapu konkursu, w którym zostanie wyłoniona 10 finalistów krajowych zostaną zakwalifikowani wszyscy uczestnicy, którzy w teście etapu pierwszego uzyskali minimum 60 % poprawnych odpowiedzi.

Życząc udanego wypoczynku w drugiej połowie ferii zimowych, pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.


Marek Pacion - nauczyciel przedmiotów samochodowych

Poprawiony: wtorek, 13 lutego 2018 14:16