banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9238
mod_vvisit_counterWczoraj10814
mod_vvisit_counterTydzień32773
mod_vvisit_counterZeszły tydzień69152
mod_vvisit_counterMiesiąc71515
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19881536

Aktualnie: gości 141, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 3.233.229.90
 , 
Dzisiaj: 07 Lip, 2020
perspektywy
Mechaniczniak na Białej szkole w Zieleńcu PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Sport
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 03 stycznia 2018 13:37

Mechaniczniak na Białej szkole w Zieleńcu

biala szkolaW ostatnim, grudniowym tygodniu nauki 34 uczniów naszej szkoły wzięło udział w zorganizowanej w Zieleńcu Białej szkole. Uczestnicy wyjazdu podczas trzech dni pobytu (18–20.12.br.) doskonalili umiejętność jazdy na nartach oraz na snowboardzie, nauczyli się bezpiecznego zachowania na stoku narciarskim, a przede wszystkim mogli aktywnie spędzić czas delektując się piękną zimową aurą.

Mimo jesiennej szarugi panującej w Opolu na miejscu przywitała nas prawdziwa zima. Ogromne ilości świeżego śniegu oraz minusowe temperatury towarzyszyły nam podczas całego pobytu i na chwilę pozwoliły wszystkim przenieść się do prawdziwie zimowej krainy.

Na dwóch stokach położonych bezpośrednio przy "naszym" ośrodku mogliśmy od bladego świtu do późnych godzin wieczornych, pod czujnym okiem instruktora, doskonalić swoje umiejętności oraz wytrzymałość. Całodzienna jazda na nartach, naturalnie z małymi przerwami na posiłek i krótką regenerację, a także wieczorne szusowanie na oświetlonych trasach dostarczyły wszystkim niesamowitych wrażeń i ogromnej dawki energii. Uczestnictwo w Białej szkole to przede wszystkim doskonalenie jazdy na nartach lub desce snowboardowej, a w ostatnich latach, często jedyna możliwość przypomnienia sobie jak wygląda prawdziwa biała zima.

Uczniowie szusowali pod czujnym okiem organizatorów Białej szkoły - Piotra Bielamowicza i Tomasza Olbińskiego oraz opiekunów: Beaty Ławrowskiej, Agaty Hetmańskiej i Marzeny Skrzyniarz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do galerii zdjęć oraz na następny wyjazd na Białą szkołę do Kotliny Kłodzkiej!


Tomasz Olbiński - nauczyciel wf-u

Poprawiony: środa, 03 stycznia 2018 13:59