banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4706
mod_vvisit_counterWczoraj5457
mod_vvisit_counterTydzień4706
mod_vvisit_counterZeszły tydzień48746
mod_vvisit_counterMiesiąc107607
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc168657
mod_vvisit_counterOd początku11726599

Aktualnie: gości 68, 
wizytacje 12 połączonych
Twój IP: 54.92.201.232
 , 
Dzisiaj: 17 Gru, 2017
Natalia Chomentowska Stypendystką Premiera na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 10:28

Natalia Chomentowska
Stypendystką Premiera na rok szkolny 2017/2018

naW dniu 29 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych i kościelnych. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Podstawą przyznania stypendium są i szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy w poprzednim roku szkolnym. Stypendia te wypłacane są w bieżącym roku szkolnym w wysokości 258 zł miesięcznie.

Dyplomy z rąk Pana Michała Sieka - Opolskiego Kuratora Oświaty oraz oraz Pana Marcina Żukowskiego – Doradcy Wojewody Opolskiego odebrało odebrało 88 wyróżnionych stypendystów z szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego w tym: 42 uczniów liceów ogólnokształcących i 46 uczniów techników.

 Wśród wyróżnionych znalazła się również Natalia Chomentowska z klasy 3 AS Publicznego Technikum Nr4 im. rtm. W. Pileckiego tutejszego Zespołu Szkół Mechanicznych ucząca się w zawodzie technik spedytor. Nadmienić należy, że oprócz uzyskanych wysokich wyników w nauce, Natalia jest finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy z Przedsiębiorczości i Doradztwa Zawodowego.

W imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

zobacz też:

Kuratorium Oświaty

Nowa Trybuna Opolska


 Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2017 20:49