banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1771
mod_vvisit_counterWczoraj2979
mod_vvisit_counterTydzień7763
mod_vvisit_counterZeszły tydzień20770
mod_vvisit_counterMiesiąc43684
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc122748
mod_vvisit_counterOd początku13090116

Aktualnie: gości 70, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.198.27.243
 , 
Dzisiaj: 14 Sie, 2018
perspektywy
MECHANICZNY EKOENERGETYCZNY PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 28 listopada 2017 09:38

MECHANICZNY EKOENERGETYCZNY

2ADnia 23 listopada klasa 2A (technik mechanik) wraz z wychowawcą uczestniczyła w IX Ogólnopolskim Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu. „Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki” rozpoczęło się w Centrum Kształcenia Praktycznego zwiedzaniem pracowni Odnawialnych Źródeł Energii a następnie wykładem o efektach i założeniach edukacji systemowej w ekoenrgetyce oraz prezentacją laureata europejskiego Konkursu innowacyjności uczniów. Bardzo interesujący okazał się także pokaz ratownictwa i pierwszej pomocy.

W samo południe miał miejsce przejazd na Politechnikę Opolską na EKO MOTO FORUM, gdzie klasa 2A razem z innymi uczestnikami Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „OZE Teoria i Praktyka”, brała udział w panelu dyskusyjnym pt. „Do jakich paliw należy przyszłość motoryzacji?”.

Głównym celem Festiwalu było upowszechnianie wiedzy i kształtowanie postawy w zakresie ekologii, ekoenergetyki, ekomotoryzacji, innowacji i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Małgorzata Zakrzewska – wychowawca klasy 2A

Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 09:55