banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2177
mod_vvisit_counterWczoraj4608
mod_vvisit_counterTydzień34694
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42797
mod_vvisit_counterMiesiąc100726
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc131664
mod_vvisit_counterOd początku13374190

Aktualnie: gości 73, 
wizytacje 21 połączonych
Twój IP: 54.145.83.79
 , 
Dzisiaj: 20 Paź, 2018
perspektywy
Szósty rok Akademii InterCars w „Mechaniczniaku” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 21 listopada 2017 11:31

Szósty rok Akademii InterCars w „Mechaniczniaku”

continentalJuż po raz trzeci w tym roku szkolnym samochodziarze biorą udział w szkoleniu w ramach Akademii InterCars (to profesjonalne szkolenia dla doświadczonych mechaników, w których eksperci wiodących firm działających na rynku motoryzacyjnym, dzielą się aktualną wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi. Wraz z profesjonalistami-praktykami w tych zajęciach biorą udział uczniowie i nauczyciele przedmiotów samochodowych ZSM). W dniach 21-22 listopada 2017r. trwa kolejne dwudniowe szkolenie (sesja 3 (32) Akademii) prowadzone przez trenera Continental z cyklu ATE: 2.5  Diagnostyka i naprawa elektronicznych systemów dynamiki jazdy, obejmujące następujące zagadnienia: Budowa i zasada działania systemów ESP, Ćwiczenia praktyczne na komponentach ESP z oscyloskopem, Zastosowanie, możliwości i ograniczenia sprzętu diagnostycznego, Diagnoza - Kody migające, Listy szybkiego testu i sprawdzanie części składowych Systemu. W szkoleniu biorą udział nauczyciele przedmiotów samochodowych Czesław Cebulla i Włodzimierz Kania z wybraną grupą uczniów z klasy 3 C (technik pojazdów samochodowych).

LUKTegoroczna inauguracja Akademii miała miejsce 12 września. Wówczas odbyło się szkolenie firmy Bosch: Czujniki  i elementy  wykonawcze w benzynowych układach wtryskowych (sesja 1 w roku 2017/2018, a 30 już sesja od początku Akademii w ZSM), natomiast tydzień temu w środę 15 listopada wybrani uczniowie z klas 4C, 4D, 2D (technik pojazdów samochodowych) pod opieką Włodzimierza Kani uczestniczyli w sesji 2 (31): Produkty LuK w układzie przeniesienia napędu samochodów osobowych i dostawczych.


C. Cebulla, W. Kania - nauczyciele przedmiotów zawodowych

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 12:06