banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9557
mod_vvisit_counterWczoraj10814
mod_vvisit_counterTydzień33092
mod_vvisit_counterZeszły tydzień69152
mod_vvisit_counterMiesiąc71834
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19881855

Aktualnie: gości 179, 
wizytacje 11 połączonych
Twój IP: 3.233.229.90
 , 
Dzisiaj: 07 Lip, 2020
perspektywy
Badminton: Mechaniczniak poza podium…. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Sport
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 08 listopada 2017 19:53

Badminton: Mechaniczniak poza podium….

Badminton W dniu 6 listopada w Sali PSP 28 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Opola w Badmintonie. Zawody rozegrane zostały systemem „brazylijskim” – do dwóch przegranych. Naszą szkołę reprezentowali: w kat. dziewcząt - Natalia Chwistek z klasy II C oraz Natalia Winter z klasy III C, w kat. chłopców – Kamil Wiesner z klasy III M oraz Tomasz Sordon z klasy III es. Chłopcy w pierwszym meczu ulegli mocnej drużynie z ZSE, po czym zmotywowani przystąpili do drugiego pojedynku z PLO IX, który wygrali. W trzecim meczu o wyjście z grupy niestety po bardzo zaciętej walce nasi reprezentanci musieli pogodzić się z porażką i zakończeniem turnieju.

 

Dziewczęta zaczęły z wysokiego „C” wygrywając z zawodniczkami ZSTiO. Zmęczone po zaciętym pojedynku przystąpiły do następnego meczu z ZSZ im.St.Staszica, który przegrały. Następne dwa mecze z PLO V i PLO VI nasze zawodniczki wygrały w ti – breakach, co świadczyło o zaciętej rywalizacji. Decydujący mecz z kwalifikacją do walki o medale z najcenniejszych kruszców niestety dziewczęta przegrały i ostatecznie zakończyły rywalizację na wysokim czwartym miejscu.


Piotra Bielamowicz - nauczyciel WF-u

Poprawiony: piątek, 10 listopada 2017 10:19