banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2707
mod_vvisit_counterWczoraj8852
mod_vvisit_counterTydzień39836
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42577
mod_vvisit_counterMiesiąc125132
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc224948
mod_vvisit_counterOd początku11969072

Aktualnie: gości 82, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 54.234.0.2
 , 
Dzisiaj: 17 Sty, 2018
IVM zdobyła Tarnicę PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 25 października 2017 13:47

IVM  zdobyła Tarnicę

BieszczadyIVM  zdobyła Tarnicę najwyższy szczyt w Bieszczadach. Największą zaletą jesieni w Bieszczadach jest ,,kakofonia barw," - liście barwią się w różnych odcieniach żółci, czerwieni. To miejsce o wyjątkowych walorach przyrodniczych, trudnych do odnalezienia gdziekolwiek indziej w Polsce. Cisza, spokój, Połoniny zwłaszcza o wschodzie są magiczne. Dlatego też tutaj przyjechaliśmy z naszą wychowawczynią Iwoną Majek-Wiśniowską i Katarzyną Front. Matura i egzaminy tuż, tuż a więc zastrzyk energii przydał się każdemu. Zwiedziliśmy Sanok, sanocki skansen - największy pod względem zgromadzonych zbiorów, drewniane cerkwie, zabytkowe kościoły, tradycyjną zabudowę wiejską, zaporę na Solinie i elektrownię.

Bardzo mi się podobało wyjście w góry, co prawda nie było łatwo wdrapać się na sam szczyt, jednak wysiłek i zmęczenie zrekompensowały śliczne widoki, które towarzyszyły nam podczas wędrówki no i oczywiście napoje chłodzące w Siekierezadzie - super knajpka, polecam !

Bieszczady tylko jesienią – złote runo dla prawdziwych  turystów. Zobaczcie sami na zdjęciach.


Uczeń kl. IV M

Poprawiony: środa, 25 października 2017 14:18